Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Kompleksowa renowacja skór meblowych i samochodowych

Renowacja uszkodzonych skór meblowych i samochodowych

Renowacja skóry samochodowej

Precyzyjna i kompleksowa renowacja tapicerki skórzanej
Tapicerka samochodowa wykonana ze skóry zużywa się z biegiem lat i użytkowania auta. Traci nie tylko na świeżości, ale i na atrakcyjności. Nie prezentuje się wtedy estetycznie. Czasem posiadacze auta nie troszczą się o pielęgnowania skóry, którą pokryta jest tapicerka w pojeździe. Pojawiają się plamy, przetarcia, pęknięcia, które psują wewnętrzny wizerunek auta. Boki foteli samochodowych są najbardziej podatne na wszelkiego rodzaju defekty. Stąd należy o nie dbać, przeprowadzać okresową renowację, by nie doprowadzić do całkowitego zniszczenia. 

Naprawa skóry samochodowej i meblowej


Co u nas zrobisz?

  • Przebarwienia koloru skóry
  • Powstałe dziury i ubytki
  • Naruszenia warstwy lakieru
  • Przetarcia skóry
  • Rysy i pęknięcia
  • Rozdarcia, rozcięcia skór

 

Naprawa powłoki skórzanej

Czynniki wpływające na estetykę tapicerki ze skóry

Warstwa lakieru, którym pokryta jest skóra, posiada właściwości ochronne. Jeżeli lakier się ściera, pojawiają się ubytki, skóra z czasem się degraduje, niszczeje. Brak renowacji sprawia, że dochodzi do całkowitego zniszczenia powłoki skórzanej. Aby temu zapobiec, należy jak najszybciej zabezpieczyć tapicerkę skórzaną. Pozwoli to na zachowanie funkcjonalności fotela czy innego przedmiotu pokrytego skórą, a ponadto odzyska on pierwotną świetność i blask.

Pielęgnacja renowacja fotela samochodowego

Renowacja tapicerki – zapraszamy do współpracy 
Nasza firma od lat zajmuje się naprawą tapicerki skórzanej w samochodach i na meblach. Profesjonalne i specjalistyczne zabiegi, którym poddajemy skórę, prowadzą do usunięcia przebarwień, dziur i ubytków lakieru, przetarć, rys i pęknięć, rozdarć i rozcięć powstałych na powierzchni skórzanej.
Nie jest łatwym zadaniem przywrócenie dawnego wyglądu skórze. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby skóra po renowacji była jak nowa. Fotele w samochodzie, meble odzyskują pierwotny blask. Nasze zabiegi dają poczucie komfortu użytkownikom, o czym nie raz się już przekonaliśmy.Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!