Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Nabijanie klimatyzacji Kraków

Profesjonalne Nabijanie Klimatyzacji R134a i 1234yf

Potrzebujesz odświeżyć swoją klimatyzację? Nasz profesjonalny serwis jest tu, aby Ci pomóc! Oferujemy kompleksowe usługi nabijania klimatyzacji z wykorzystaniem czynników chłodniczych R134a i 1234yf. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanemu sprzętowi, Twój pojazd będzie gotowy na nadchodzące upalne dni.

🚗 Nasze usługi obejmują:
✅ Nabijanie klimatyzacji samochodowej
✅ Czyszczenie i dezynfekcję układu klimatyzacji
✅ Wymianę filtrów kabinowych

🔧 Nasze atuty:
✔️ Doświadczony zespół mechaników
✔️ Precyzyjny i bezpieczny proces nabijania

✔️ Korzystamy tylko z wysokiej jakości czynników chłodniczych

✔️ Konkurencyjne ceny
✔️ Szybka obsługa

📅 Umów się już dziś na serwis klimatyzacji i ciesz się komfortem jazdy!

Napełnianie klimatyczacji R134a i 1234yf

Warto sobie powiedzieć o różnicach pomiędzy serwisem klimatyzacji R134a, a R1234YF. Podstawa różnica to emisja gazów cieplarnianych. W 2006 Unia Europejska postanowiła, że czynnik chłodniczy R134a ma zbyt duży współczynnik Global Warming Potential i uznano, że bardziej ekologicznym systemem będzie R1234YF, który charakteryzuje się niższym współczynnikiem GWP. Okazało się, że ów współczynnik jest zbyt niebezpieczny będąc zbyt łatwopalnym, jednak został wprowadzony do obiegu i w 2017 roku stał się już obowiązkowy. Sama procedura nie różni jednak niczym i cały zabieg nabicia klimatyzacji wygląda bardzo podobnie: tak samo rozpoczynamy od podłączenia maszyny klimatyzacji do samochodu, jednak różnica pojawia się w cenie i nabijanie w systemie R1234YF jest droższe o ok. 200-250 zł.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!