Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Wymiana szyb samochodowych Kraków

Wymiana szyb
Cena od 100zł/szt
Czas wykonania od 4h
Szkolenia
wymiana szyby w aucie

Wymiana szyb w aucie

Wymiana szyby samochodowej zwana montażem, polega na demontażu elementów związanych z szybą, wycięciu starej, uszkodzonej szyby,
wklejeniu nowej szyby i ponownym montażu elementów zewnętrznych.

Kiedy wymiana szyby jest konieczna:

  • jeżeli na szybie pojawiło się duże pęknięcie w wyniku uderzenia na przykład kamienia, a rozmiar pęknięcia nie pozwala na jego naprawę,
  • jeżeli szyba została uszkodzona w wyniku wandalizmów,
  • jeżeli szyba pękła w wyniku nienaprawionego w odpowiednim czasie odprysku, czyli z punktowego oczka rozeszły się pęknięcia dalej,
  • jeżeli samochód został uszkodzony w wyniku kolizji i szyba została całkowicie uszkodzona

Nie zawsze naprawa szyby samochodowej jest możliwa. W skrajnych przypadkach, aby potrzymać bezpieczeństwo na drodze, konieczna jest całkowita wymiana. Nasz serwis oferuje profesjonalne usługi w tym zakresie! Jeśli szukasz firmy zajmującej się wymianą szyb samochodowych w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Na rynku jesteśmy od 1993r, co pozwoliło nam w pełni zebrać wymagane doświadczenie potrzebne do sprawnego montażu szyby samochodowej. Uważaj jednak na tych którzy nie znają się na rzeczy i jedyne co zrobią to jeszcze bardzie uszkodzą szybę. Poprawianie po nich jest często trudniejsze niż wymiana od początku. Ważne jest to, aby używać materiałów naprawczych najwyższej klasy. Dlatego jesteśmy pewni, że nowa szyba nie zepsuje się za chwilę i nie ulegnie poważnemu uszkodzeniu.

Szyba wymiana

Skuteczny montaż szyb samochodowych zależy od:

  • właściwego doboru nowej szyby, w naszym warsztacie doświadczeni monterzy nie mają z tym problemów,
  • umiejętności serwisowych personelu oraz ich doświadczenia,
  • wykorzystywanej podczas montażu chemii samochodowej, w Auto Gamma stosujemy tylko najwyższej jakości produkty,

Wymiana szyby z ubezpieczenia

Auto Gamma w pełni przejmuje opiekę nad procesem likwidacji szkody. Zapewniamy bezgotówkowe wykonanie usługi naprawy lub wymiany szyby samochodowej.

Zapraszamy więc do korzystania z usług naszej firmy. Na pewno potrafimy poradzić sobie z problemem, który masz. Możemy dojechać w wyznaczone miejsce, dzięki czemu Klient nie musi ryzykować jazdy samochodem z uszkodzoną lub pękniętą szybą.

Bezgotówkowa likwidacja szkód

Nasz warsztat zapewnia kompleksowe usługi oraz zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi ze zgłoszeniem w zakresie bezgotówkowej likwidacji szkód. Dla Państwa wygody współpracujemy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi co pozwala na usunięcie szkody z polisy AC.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!