Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Przeróbka lamp na BI-LED

Przeróbka lamp na BI-LED
Cena od 100zł
Czas wykonania od 3h
Bi Led przeróbka w salonie autogamma

Przeróbka lamp BI-LED w Auto Gamma

Nawet zwykłe lampy, w starszym modelu auta, mogą prezentować się oryginalnie i nienagannie. Umożliwiają to soczewki BI-LED. W głównej mierze polega to na zamontowaniu, w miejscu oryginalnych odbłyśników i innowacyjnej soczewki BI-LED. Przeróbki dokonasz w naszym serwisie Auto Gamma!

Przeróbka lamp BI-LED – zobacz, dlaczego warto

Zobacz, co zyskasz po przeróbce lamp BI-LED. Nie tylko samochód nabierze nowego, atrakcyjnego wyglądu, ale także jazda po zmroku okaże się bardziej efektywna i bezpieczniejsza. Reflektory ledowe, są znacznie mocniejsze od xenonowych, nie wspominając już o lampach halogenowych. To większa wydajność, oszczędność i bezpieczeństwo, a przy tym atrakcyjniejszy wygląd Twojego samochodu. Dodatkowo nie ma co się martwić o komputer i wyświetlane błędy, możliwość regulacji lampy jest w całości zachowana.

Przeróbka lamp na Bi-Led

Technologią BI-LED dla Twojego bezpieczeństwa i wygody

Jeśli zdecydujesz się na przeróbkę lamp BI-LED widoczność na drodze, nawet w niesprzyjających warunkach, będzie o wiele lepsza. Technologia BI-LED przy wykorzystaniu zaledwie jednego projektora i jednej diody umożliwia zrealizowanie świateł mijania, jak i drogowych, z nieporównywalną jak dotąd jakością.

Tego typu lampy rozświetlają się od razu, a dodatkowe są one przyjazne dla oka, ponieważ białe światło równomiernie się rozkłada. Lampy BI-LED wykazują się też niskim poborem energii, co oznacza, że nie obciążają one akumulatora tak, jak inne lampy. Przeróbka lamp BI-LED to wiele korzyści!

Zapisz się na wizytę w Auto Gamma i zmień swoje lamy na lepsze.

Rezerwuj termin online!