Document

Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Usuwanie wgnieceń PDR

Usuwanie wgnieceń PDR
Cena od 50zl
Czas wykonania od 1h
Wyciąganie wgniecenia metoda PDR autogamma

Każde wgniecenie auta, mniejsze albo większe, można usunąć z powierzchni karoserii. Takie wgniecenia najczęściej powstają w ruchliwych miejscach w mieście, np. przed galeriami i centrami handlowymi, na ciasnych parkingach przed marketem, sklepem czy innym punktem handlowo-usługowym. Często zdarza się, że ktoś uderzy nasze auto drzwiami swojego samochodu. Zdarza się również wgniecenie od wózka sklepowego, którym uderzamy niechcący w karoserię swojego auta.
Bywa tak, że wgniecenia są efektem spadających z drzew kasztanów, czasem orzechów lub przedmiotów upuszczonych przez ptaki. Takie drobne wgniecenia można z powodzeniem usunąć z karoserii, nie uszkadzając przy tym lakieru. PDR to technika, która poprzez wypychanie i wyciąganie usuwa wgniecenie z karoserii. Nie potrzeba do tego ani szpachlowania, ani dodatkowego lakierowania powierzchni auta.

W salonie Auto Gamma pozbędą się Państwo najmniejszych wgnieceń na karoserii samochodu. Nasi specjaliści zrobią to profesjonalnie i terminowo. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Większość takich pojedynczych wgnieceń usuniemy w krótkim czasie, oddając do Twojej dyspozycji komfortowe miejsce, gdzie będziesz mógł odpocząć lub nawet popracować z dostępem do bezprzewodowego internetu przy kawie lub herbacie.

Wyciąganie w aucie autogamma

Wyciąganie wgniotek po gradobiciu Kraków

Salon Auto Gamma słynie z usługi wyciągania wgniotek po gradzie i innych losowych przyczynach, metodą PDR - bez konieczności lakierowania pojazdu. Wyciąganie wgnieceń, zwłaszcza po gradobiciu, wymaga doświadczenia i precyzji. Warto tego typu usługę zlecić profesjonalistom. Zajmujemy się szeroko pojętą likwidacją szkód. Możliwe są bezgotówkowe naprawy po gradobiciu a rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Wgniecenie

Zalety usuwania wgnieceń metodą PDR:

  • niska cena,
  • brak szpachli,
  • oryginalny lakier,
  • szybkość realizacji,
  • brak problemów z ubezpieczalną

Technologia PDR wykorzystywana w naszym warsztacie pozwala naprawiać karoserię bez demontażu elementów poszycia i jest powszechnie akceptowana przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe działające w Polsce.

Przykładowe ceny za usługę PDR*:

  • Wgniecenie powstałe na skutek uderzenia kasztana albo orzecha lub innego drobnego przedmiotu to koszt ok. 50 zł,
  • Wgniecenia w wyniku uszkodzeń powstałych na parkingu, od 100 do 300 zł, w zależności od wielkości wgniecenia,
  • Usunięcie uszkodzenia, które jest wynikiem oderwania się pokrywy śniegu od dachu zabudowania to koszt ok. 1500 zł.
  • Po gradobiciu to koszt od 3.000 do 8.000 zł.

*Każde uszkodzenie jest indywidualnie rozpatrywane, powyższe ceny są orientacyjne.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!