Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Polerowanie lamp Kraków

Polerowanie reflektora, polerowanie lamp

Polerowanie lamp w Krakowie

Każde użytkowanie samochodu, wcześniej czy później, powoduje zużycie kloszy lamp. Mają na to wpływ różne czynniki: promieniowanie ultrafioletowe, wahania temperatury, słońce, deszcz, śnieg, wilgoć, mróz, pył, kurz, różne zanieczyszczenia, piasek, drobne kamyczki. Wszystkie te czynniki, każdy z osobna, ale również wszystkie razem, prowadzą do degradacji i zużycia reflektorów.
Przybrudzone, zmatowiałe lampy są o wiele mniej funkcjonalne niż nowe, wypuszczają gorszą wiązkę światła. Poza tym walory estetyczne takich reflektorów pozostawiają wiele do życzenia. Zżółknięta powłoka zewnętrzna, matowa, a czasem zabrudzona, powoduje, że emisja światła jest bardzo ograniczona.

Istnieje możliwość przywrócenia przejrzystości reflektorów do ich stanu pierwotnego, bez konieczności wymiany na nowe. W tym celu dokonuje się usunięcia zniszczonej, zżółkłej powierzchni poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów ściernych. Następnie na reflektor nakładany jest specjalny preparat, którego celem jest wypełnienie mikrorys powstałych podczas ścierania zewnętrznej powierzchni.

Nasza firma zajmuje się polerowaniem kloszy lamp samochodowych,  oraz usuwaniem rys wszelkiego rodzaju z kloszy.

Reflektor przed i po regeneracji

Polerowanie lamp samochodowych - główne zalety usługiZaletami polerowania reflektora są:

  • krótki czas naprawy (ok. 1 h),
  • zabiegu dokonuje się na samochodzie, bez konieczności demontażu lampy,
  • koszt naprawy nieporównywalnie niższy w stosunku do wymiany lampy na nową,
  • przywrócenie właściwości estetycznych i użytkowych naprawianego elementu,
  • poprawa widoczności w nocy,
  • brak konieczności ustawiania świateł, co ma miejsce przy wymianie,
  • zabezpieczenie reflektora przed ponownym utlenianiem warstwy zewnętrznej porzez zastosowanie warstwy ochronnej UV.

 

Klosz samochodowy przed i po polerowaniu

Polerowanie przywraca pierwotną żywotność każdej lampie


Posiadacz samochodu który ma zmatiowałe klosze lamp ma dwa rozwiązania: albo wymienić reflektory na nowe albo poddać je procesowi polerowania lamp. Ten drugi sposób może przywrócić reflektorom pierwotną żywotność i jest o wiele tańszy. Takie lampy mogą być jak nowe, ale muszą zostać wypolerowane w sprawdzonym i profesjonalnym miejscu.
Specjaliści ściągną z niego matową, zżółkniętą naleciałość i zastosują odpowiednie materiały i środki służące specjalnie do tego celu. Gdy reflektor zostanie wyczyszczony, nakłada się na niego wysokiej klasy preparat, który dokładnie wypełnia wszelkie szczeliny i rysy, nawet najdrobniejsze. Profesjonalna firma od lat zajmująca się polerowaniem reflektorów, przywraca żywotność nawet najbardziej zniszczonej i przybrudzonej lampie. Zapraszamy do kontaktu.

Napisali o nas!

Jeżdżąc na co dzień ulicami miasta nie jesteśmy w stanie zauważyć spadku skuteczności światła reflektorów. Jednak z pełną mocą uwypukli się ona w trasie pokonywanej nocą. Lecz wtedy będzie już za późno na jakakolwiek reakcję a poruszanie się na światłach mijania które…

Zobacz cały artykuł!
Artykuł z gazety

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!