Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Uważa się, że przednia szyba samochodu jest najważniejszą częścią zapewniającą widoczność. Nie tylko chodzi o odpowiednie umiejscowienie kierowcy względem szyby (regulacja fotela), brak tzw. rozpraszaczy (choinek zapachowych, ozdób), ale również stan samej szyby. Jednak czy każdy uszczerbek przedniej szyby wymaga naprawy?

Czy można usunąć wgniecenie w karoserii samochodowej bez lakierowania?

Wielu z nas na przestrzeni lat doświadczyło wyjątkowo nieszczęśliwego wypadku, jakim jest stłuczka, wypadek samochodowy czy zwykłe zahaczenie o słup, czy barierkę. Każdorazowo interakcja naszego samochodu z innym obiektem powodowała wgniecenia, które wymagały lakierowania i innych, kosztownych zabiegów, które trwały naprawdę długo, uniemożliwiając nam korzystanie z pojazdu. Czy istnieje jednak inne rozwiązanie? Owszem, a jest nią metoda PDR. Czym jest ta metoda, na czym polega i jakie zalety wynikają z poddania samochodu metodzie PDR?

Jak dbać o tapicerkę skórzaną w samochodzie

Skórzana tapicerka w samochodzie z pewnością dodaje mu klasy oraz elegancji. Jednak z biegiem czasu może ona ulegać zniszczeniom i się zużywać, zwłaszcza jeśli nie jest ona odpowiednio pielęgnowana przez właściciela. Pojawiające się plamy, przetarcia oraz pęknięcia na skórze, z której zrobiona jest tapicerka samochodowa, psują wizerunek auta oraz są nieestetyczne. Z tego właśnie powodu posiadacze samochodów ze skórzaną tapicerką powinni pamiętać, o jej pielęgnacji oraz okresowej renowacji. W przeciwnym wypadku może dojść do całkowitego zniszczenia skórzanej powłoki. 

Ubezpieczenie w komunikacji: OC, AC, NNW, Assistance

Produkty ubezpieczeniowe są coraz bardziej zróżnicowane. Prawdopodobnie jedynie wymagane prawem ubezpieczenie komunikacyjne, czyli ubezpieczenie OC jest najbardziej jednolite. Pozostałe ubezpieczenia mają swoje przeznaczenia, ale też wiele kwestii, na które warto zwrócić uwagę.

Przerabianie lamp na Bi-Led

Techonologia BI-LED jest obecnie bardzo często wybierana, bo możemy w ten sposób całkowicie zmienić wygląd lamp na te nowocześniejsze i co najważniejsze zdecydowanie bardziej użytkowe. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że montując soczewkę, światło w aucie zmienia się na te bardziej białe i zdecydowanie bardziej widoczne. Plusem jest też niski koszt montażu i łatwa dostępność. Każdy więc może zamontować je u siebie bez strachu, że cały proces nam się nie uda, lub w późniejszym użytkowaniu nie sprawdzi.

Zaufali nam: