Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Każdy miłośnik tuningowanych samochodów się nieraz zastanawiał, czy przyciemniane lampy to zabieg w pełni legalny. Przyciemnione reflektory wyglądają naprawdę ciekawie i estetycznie, jednak wątpliwości pojawiają się w momencie, kiedy chcemy zamontować folię na reflektorach. Sprawdźmy zatem, kiedy jest to legalne, a kiedy nie.

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak rozwiązać problem latem ze skuteczną ochroną auta przed słońcem. Niejednokrotnie myślałeś o przyciemnieniu szyb lub o zastosowaniu osłon przeciwsłonecznych. Jak legalnie przyciemnić szyby? Czy jesteś sam w stanie tego dokonać? Może jednak wybrać bezpieczniejszą opcję z zakupem osłon przeciwsłonecznych.  Zanim jednak odpowiemy na te pytania, to przedstawimy kilka faktów dotyczących tych rozwiązań. Przyciemnianie szyb czy osłony przeciwsłoneczne – co jest skuteczniejsze?

Przyciemniane szyby w aucie mogą być standardowym elementem wyposażenia. Mogą jednak również zostać przyciemnione później, w dowolnym momencie. Przyciemnianie szyb wiąże się jednak z pewnymi prawnymi ograniczeniami, zwłaszcza jeśli chodzi o przyciemnianie przednich szyb w aucie. Jak przepisy regulują przyciemnianie szyb i czy można zrobić to samodzielnie, czy może lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom?

Tuning wizualny, zaraz obok tego mechanicznego, ma bardzo duże znaczenie dla kierowcy samochodu. Oprócz tego, co znajduje się pod maską, ważne jest również to, jak auto się prezentuje, ponieważ właśnie to strona wizualna samochodu przyciąga wzrok innych. Tuning wizualny może odbywać się na wielu etapach, ale ostatnio coraz większą popularnością cieszy się styl shadow-line, który nazywany jest inaczej dechromingiem. Czym jest dokładnie jest dechroming i po co się go stosuje? Czy można go wykonać samemu? 

Sposobem na wyblakłą i matową karoserię auta jest wosk ceramiczny. To wyjątkowo trwała powłoka zawierająca naturalne drobinki kwarcu zatopione w polimerach. Oba składniki odpowiadają za ochronę blachy i lakieru. W profesjonalnym salonie auto detailingu można nałożyć specjalny wosk ceramiczny. Zapewni on długotrwałą ochronę karoserii przed zabrudzeniami unoszącymi się na drogach: przed odpryskami piasku, żwiru i kurzem. Szczególnie w polskim, zmiennym klimacie powłoka ceramiczna spełnia rozmaite funkcje. Pomaga zabezpieczyć lakier, chroni blachę przed korozją i tworzy tzw. efekt lustra, czyli idealnie błyszczącej karoserii jak prosto z salonu.

Rezerwuj termin online!