Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Każdy kierowca wie, że o uszkodzenie samochodu, nawet podczas mniej natężonego ruchu miejskiego, nie jest trudno. Okazuje się, że różnego rodzaju obcierki parkingowe to codzienność, a mają one niezwykle negatywny wpływ na wygląd auta. Pojazd z różnymi defektami estetycznymi, również będzie o wiele trudniej sprzedać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wobec tego, właściciele pojazdów starają się w jak najlepszy sposób zadbać o swoje samochody. Sposobem na uporanie się ze wgnieceniami jest innowacyjna metoda PDR. Kiedy można ją zastosować?

Kiedyś wgniecenia na karoserii to był poważny problem. Dziś też nie jest to błahostka, ale łatwiej można poradzić sobie z takimi uszkodzeniami. Możliwe jest usuwanie wgnieceń bez naruszenia lakieru. Po stłuczce czy uderzeniu w coś warto znaleźć warsztat, który korzysta z metody PDR. To bezinwazyjna metoda naprawy karoserii, korzystna dla właściciela auta. Umiejętne działanie sprawi, że po uszkodzeniu nie pozostanie śladu.

Właściwa pielęgnacja samochodu ma ogromny wpływ na jego wygląd. Dzięki niej zdecydowanie dłużej prezentuje się on nienagannie i jest wizytówką właściciela. Zabiegi pielęgnacyjne nie powinny więc ograniczać się wyłącznie do regularnego mycia samochodu. Warto także woskować swój pojazd, ponieważ ten zabieg nie tylko sprawi, że będzie pięknie lśnił, ale również zabezpieczy karoserię przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

Modernizacja i wymiana reflektorów LED to coraz popularniejszy temat, który interesuje kierowców. Czy warto? Jak to zrobić? Jakie są zasady wymiany? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym poradniku.

Po latach użytkowania samochodu można zauważyć powolne zużywanie się poszczególnych elementów – objaw ten  często ukazuje się w postaci rdzy, która atakuje blachę aut czy zmatowień obejmujących najczęściej reflektory pojazdu. Jak sobie poradzić z tym problemem?

Rezerwuj termin online!