Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Wiele osób wychodzi z założenia, że reflektory w samochodzie nie są najważniejszym elementem wyposażenia i nie przykłada zbyt dużej wagi do odpowiedniej pielęgnacji oraz właściwego doboru reflektorów do auta. To bardzo duży błąd. To jak działają reflektory, czy prawidłowo oświetlają nam drogę podczas jazdy, czy wiązka światła jest odpowiednio ustawiona wpływa na nasze bezpieczeństwo. Reflektory wpływają zarówno na to, jak my widzimy, ale i jak inni kierowcy widzą nas. Dlatego powinniśmy zadbać o dobry stan techniczny reflektorów.

Wraz z biegiem czasu klosze reflektorów samochodów mają tendencję do matowienia. Jest to defekt zarówno wizualny, jak i użytkowy, nie powinno się go więc ignorować. Nie trzeba jednak od razu kupować nowych, często bardzo kosztownych lamp. Istnieją na rynku firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją kloszy lamp. Co daje polerowanie kloszy reflektorów?

Problem zaparowanych reflektorów dotyka bardzo dużą grupę kierowców i jest ich prawdziwą zmorą. Oprócz tego, że zjawisko to znacząco wpływa na estetykę samochodu to jeszcze ogranicza jasność oraz zasięg świateł i zdecydowanie wpływa na ich żywotność. Na całe szczęście nie zawsze koniecznym jest wymienienie kloszy, są także inne, tańsze sposoby.

Jednym z najważniejszych elementów w naszym samochodzie są szyby, to element, o który należy szczególnie dbać. Prawidłowe ich zabezpieczenie poprawia nasze bezpieczeństwo, widoczność i komfort w trakcie podróżowania. Nic tak nas nie rozprasza w trakcie pokonywania długich kilometrów, jak brudna szyba, której nie sposób umyć bez wizyty na stacji paliw lub myjni. Aby uniknąć takich sytuacji, powinniśmy wcześniej pomyśleć, aby je zabezpieczyć.

Przednie reflektory są odpowiedzialne za bezpieczeństwo każdego kierowcy. To od ich poprawnego działania zależy widoczność po zmroku oraz w trudnych warunkach atmosferycznych, zatem bardzo ważne jest to, aby chronić je przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Bez wątpienia można zaliczyć do nich odpryski, które wydają się niegroźną ingerencją w ich strukturę, jednak bagatelizowane mogą przerodzić się w znacznie większe, a co za tym idzie poważniejsze uszkodzenie.

Rezerwuj termin online!