Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Regeneracja odbłyśników

Regeneracja odbłyśników
Cena od 100 zł
Czas wykonania od 1h
Szkolenia
Regeneracja odbłyśników metalizacja w Auto Gamma

Regeneracja odbłyśników lamp

Reflektory samochodowe ulegają zniszczeniu wraz z wiekiem. Szklane (używane w starszych modelach) bądź poliwęglanowe powłoki rysują się, matowieją i żółkną. Procesy starzenia widoczne są także na odbłyśnikach – topią się, odkształcają się, ciemnieją i tracą chromową powłokę.

Warto pamiętać, że obok żarówki to właśnie odbłyśnik ma największy wpływ na jakość oświetlania drogi. Od jego stanu zależy, czy lampa będzie dobrze świecić. Nawet niewielkie skazy lustra lub plamki powstające na skutek oderwania się srebrzystej warstwy mają wpływ na strumień światła który oświetla naszą drogę. Jeśli jakość światła spadnie znaczniej to należałoby wymienić cały reflektor.  

Alternatywą dla często drogiej lub niemożliwej (w przypadku aut zabytkowych) wymiany całego reflektora jest fachowa regeneracja odbłyśników nazywana napylaniem próżniowym lub metalizacją.

Czyszczenie i regeneracja reflektorów

Średni wiek samochodu w Polsce to 14–15 lat. Przez ten czas wiele podzespołów samochodu traci dawną sprawność. Tak jest również z reflektorami.

W reflektorach, które są rozbieralne, odbłyśnik można wymontować samodzielnie oddać do odnowienia. Jeśli odbłyśnik jest zintegrowany z obudową klosza, to nie pozostaje nic innego, jak przekazać fachowcom cały reflektor, który zostanie rozklejony w celu dostania się do lustra lampy.

Odbłyśniki lamp regeneracja napylanie metalizacja

Regeneracja odbłyśnika zaczyna się od usunięcia starej warstwy połyskującej. W przypadku odbłyśników metalowych, stosowanych w starszych autach, opala się, a następnie piaskuje powierzchnię. W wersjach plastikowych wystarczy samo usunięcie starej powłoki za pomocą materiałów ciernych. Po oczyszczeniu odbłyśnik odtłuszcza się i nakłada podkład, czasem zanurza się w kąpieli chemicznej, a następnie suszy. Napylanie - metalizacja, czyli nakładanie nowej warstwy o grubości 1–2 mikrometrów odbywa się w specjalnej komorze próżniowej, w której rozpylane jest w wysokiej temperaturze aluminium – metal osadza się na powierzchni odbłyśnika, tworząc jednolitą, srebrną taflę.

Odbłyśnik samochodowy

Odbłyśnik. Co to takiego?

Odbłyśnik to część znajdująca się wewnątrz lampy samochodowej. Jego zadaniem jest odbijanie światła z żarówki i kierowanie jak największej jego ilości, odpowiednim strumieniem na jezdnię. Dobry stan odbłyśników to odpowiednia jakość oświetlenia drogi, dobra widoczność po zmroku niezależnie od warunków atmosferycznych oraz nieoślepiania kierowców jadących z przeciwka.

Regeneracja odbłyśników. Na czym polega?

Regeneracja odbłyśników w samochodach to proces szybkiego przywracania ich stanu ponownie do wysokiej jakości. Unikamy w ten sposób konieczności wymieniania na nowe części lub zakupu całych reflektorów. Sam proces regeneracji polega przede wszystkim na wyjęciu lampy z obudowy i dostania się do jej wnętrza. Następnie odbłyśnik poddaje się czyszczeniu, usunięciu starej powierzchni aluminium i nałożeniu nowej warstwy metalizującej.

Porównanie odbłyśników

Regeneracja odbłyśników – dlaczego warto?

Zmatowienie lamp samochodowych, to naturalna z biegiem czasu usterka trapiąca pojazdy, którymi się poruszamy. Stan oświetlenia, przejrzystość reflektorów odpowiada za bezpieczeństwo nasze i pozostałych użytkowników drogi, którą lampy naszego pojazdu oświetlają po zmroku. Często problem lamp samochodowych, to nie tylko zmatowienie czy zżółknięcie klosza, ale też stan odbłyśników. Problem z oświetleniem, jakością odbłyśników, stanem kloszy reflektorów, dotyczy każdego pojazdu niezależnie od wieku. Im starsze, tym problem pilniejszy, jednak nie omija również nowych pojazdów. Od braku sprawnego oświetlenia zależy nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale też możliwość otrzymania mandatu lub odmowa podbicia przeglądu rejestracyjnego.  Regeneracja odbłyśników to też bardzo dobra alternatywa dla zmniejszenia kosztów i konieczności zakupu nowych lamp lub ich poszczególnych części. Jakość światła, jakie pada ze zregenerowanego odbłyśnika, jest nieporównywalnie wyższa od zamienników dostępnych na rynku.

Efekt przed i po regeneracji

Ile kosztuje profesjonalna regeneracja lampy?

Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja odbłyśników lamp sprawia, że mogą one świecić lepiej niż tanie zamienniki, a nawet w niektórych modelach lepiej niż fabrycznie zainstalowane lustra. Jest to znakomita alternatywa dla pojazdów zabytkowych gdzie wymiana całej lampy jest nie możliwa gdyż takie lampy są już nie dostępne.

Koszt metalizacji pojedynczego odbłyśnika wynosi od 100zł, jeśli odblask zostanie dostarczony wymontowany przez właściciela. W przypadku trudności z demontażem odbłyśnika specjaliści w naszych warsztacie oferują fachową obsługę.

Przeróbka lamp motocyklowych

Regeneracja lamp motocyklowych
Cena od 100zł
Czas wykonania od 3h
Lampa motocyklowa po regeneracji Autogamma

Przeróbka lamp motocyklowych w Auto Gamma

Oferujemy swoje usługi również wielbicielom motocykli. W Auto Gamma zmienimy lampy w Twoim jednośladzie na lepsze. To większa wydajność i bezpieczeństwo, niższe zużycie energii i rewelacyjny wygląd. Zobacz, w czym możemy Ci pomóc i co zyskujesz z tuningiem lamp.

Regeneracja lamp motocyklowych
dlaczego warto

Z biegiem czasu każde lamp tracą wygląd oraz spada jakość emitowanego światła. To nie tylko negatywnie wpływa na wygląd pojazdu, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas jazdy. Matowe i niewydajne reflektory zmniejszają widoczność i nie prezentują się najlepiej. Może wiec czas na tuning w serwisie Auto Gamma? Nie tylko przywrócimy lampom Twojego motocykla dawny blask, ale również dokonany efektownych przeróbek.

Motocykl z przednia lampa po regeneracji

Przeróbka lamp motocyklowych – odmień charakter swojego pojazdu

Dostosujmy lampy Twojego motocykla do Twoich potrzeb i wymagań. Możliwa jest zmiana koloru wnętrza lamp. Zwiększymy również parametry świetlne, a także kształt soczewek – a to wszystko jest możliwe przy niższym zużyciu energii.

Tuning lamp motocyklowych to doskonały sposób na szybką zmianę wyglądu motocykla. Przeróbka jest tania, a dzięki niej w widoczny sposób zmienimy wygląd każdego jednośladu. Poznaj naszą ofertę i zapisz się na wizytę w serwisie Auto Gamma.

Tuning Lampy motocyklowej

Tuning lamp motocyklowych

Posiadasz motocykl, którym jeździsz już jakiś czas, ale do codziennego użytkowania zakradła się szczypta rutyny, a nawet nudy? Słyszałeś kiedyś o pojęciu tuningu lamp? Dziś działa wiele warsztatów specjalizujących się w szeroko pojętych przeróbkach pojazdów, czyli wyżej wspomnianego tuningu, który nieco odświeży Twój pojazd, a nawet doda mu odrobiny pikanterii. Sprawdź serwis Auto Gamma. Przeróbka lamp motocyklowych to nasza specjalność.

Przeróbka lamp motocyklowych w Auto Gamma

Warto rozważyć przeróbkę lamp motocyklowych. Istnieje kilka ciekawych modyfikacji lamp motocyklowych, które ulepszą je, odświeżą i poprawią ich wydajność. Jednym z takich zabiegów jest regeneracja starych lamp.

Co możemy zrobić:

- polerowanie klosza,
- montaż soczewki BI-LED,
- malowanie wnętrza lampy,
- montaż paska DRL,
- montaż Devil Eyes,
- montaż zestawu RING,
- zabezpieczenie klosza folią PPF lub przyciemniającą,
- przeróbka lamp z USA/UK na EU,
- wykonanie indywidualnej przeróbki lamp.

Przerabianie lamp motocyklowych

Przeróbka lamp motocyklowych w starszych motocyklach

W lampach wielu starszych motocykli, które lata świetności mają już za sobą, spada jakość emitowanego światła. Z biegiem czasu klosze lamp tracą wygląd, matowieją, co przyczynia się do takich, a nie innych skutków. To z kolei wpływa negatywnie na wygląd całego motocykla, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo, które powinno być priorytetem podczas poruszania się takim pojazdem w ruchu ulicznym. W takiej sytuacji musisz rozważyć zregenerowanie starych lamp. Dołożymy wszelkich starań, aby poprawić jakość, bezpieczeństwo, a także dokonamy efektownych przeróbek.

Przeróbka lamp motocyklowych szybkim sposobem na tuning. U nas masz możliwość zmiany koloru wnętrza lamp, montażu soczewek BILED, Ringów a nawet świateł DRL. Ponadto zmienimy kształt soczewek, a także polepszymy parametry świetlne, co oprócz dokonania efektownych zmian, umożliwia niższe zużycie energii elektrycznej.

Polerowanie woskowanie oraz ceramika

Polerowanie woskowanie oraz ceramika
Cena od 400zl/szt
Czas wykonania od 6h
polerowanie auta

Auto detailing Kraków

Nasze studio detailingowe oferuje usługi związane z polerowaniem karoserii, dzięki czemu staje się ona piękna i błyszcząca. Dodatkowo nakładamy powłokę ceramiczną na samochód, dzięki czemu nabiera trwałości i odporności. To koniec zarysowań, plam, drobnych obić i dziurek. Powłoka ceramiczna chroni lakier auta i pomaga utrzymać go w czystości przez długie lata. Lśniący nieporysowany lakier jest ozdobą każdego samochodu. Ale utrzymanie go w perfekcyjnej kondycji jest niestety bardzo trudne. Z czasem w wyniku mycia szczotkami, niewłaściwymi szmatkami i zmiennych warunków atmosferycznych na samochodzie pojawiają się drobne zarysowania, które psują wygląd samochodu.

Polerowanie samochodu Kraków

Polerowanie samochodu, poprzedzone dokładnym wyczyszczeniem lakieru pojazdu, stanowi podstawową czynność którą wykonujemy przy usłudze nakładania ceraminiki na auto. Do polerowania samochodu wykorzystujemy najwyższej jakości, markowy sprzęt oraz profesjonalne kosmetyki samochodowe. Podobnie jak w przypadku innych świadczonych przez nas usług, polerowanie lakieru dostarczonych do nas pojazdów realizujemy starannie, w określonym z góry terminie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Następnie przystępujemy do kolejnej usługi auto detailingu, którą jest nakładanie ceramiki na samochód.

Ceramika samochodowa - powłoka ceramiczna lakieru

Co daje ceramika:

 • zabezpiecza przed drobnymi zarysowaniami
 • chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym pochodzącym od światła słonecznego (UV)
 • jest mniej przyczepna do brudu co powoduje że jest znacznie łatwiej ją wyczyścic
 • daje efekt dodatkowej głębi koloru
 • chroni przed solą pochodzącą z dróg
 • chroni przed środkami chemicznymi do mycia samochodu (niektóre środki czyszczące są agresywne wobec lakieru i blachy)
 • chroni przed odchodami ptactwa, trudnymi do usunięcia i agresywnymi chemicznie
usługa polerowania

Co jeszcze daje powłoka ceramiczna na auto?

 • W przypadku braku dodatkowej konserwacji zabezpiecza lakier zazwyczaj do 12 miesięcy, z konserwacją do 24 miesięcy
 • Powłoka ceramiczna jest mniej przyczepna dla brudu więc łatwiej ją oczyścić
 • Zaawansowany efekt hydrofobowy, woda łatwiej spływa z samochodu nie tworząc "kałuż" na lakierze
 • Efekt dodatkowej głębi koloru samochodu
 • Powłoka ceramiczna działa także na felgi po ich dokładnym oczyszczeniu
Polerowanie samochodu

U większości producentów samochodów standardem jest w tej chwili powłoka lakiernicza składająca się z trzech warstw. Na blachę nakłada się bezpośrednio warstwę podkładu, która następnie jest malowana tzw. „bazą" na odpowiedni kolor. Po jej wyschnięciu nadwozie jest jeszcze pokrywane warstwą lakieru bezbarwnego, który pełni podwójną funkcję: nadaje karoserii połysk i dodatkowo zabezpiecza ją przed uszkodzeniami. To ta ostatnia warstwa zużywa się najszybciej i po kilku latach zazwyczaj widać na niej pod światło liczne rysy i hologramy.

O lakier po korekcie należy dbać, by te kilkanaście miesięcy auto było pozbawione rys.

 • Unikać myjni szczotkowych – i nie chodzi tutaj o jakość samych szczotek, czy materiał, z którego są wykonane, ale o drobiny piasku, które są nimi ścierane z lakieru pozostawiając po sobie trwałą pamiątkę.
 • Powinniśmy pamiętać aby zacząć od mycia wstępnego aktywną pianą.
 • Musimy dobrać odpowiednie narzędzie do mycia auta. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzona do tego rękawica z delikatnych mikrowłókien lub z owczej wełny.
 • Jeżeli chcemy umyć swoje auto całkiem bezpiecznie, musimy pamiętać o metodzie mycia na dwa wiadra. Pierwsze wiadro z wodą wraz z szamponem samochodowym, natomiast drugie wiadro z czystą wodą do płukania rękawicy oraz umieszczonym na dnie separatorem brudu.
polerowanie samochodu

Jak przekonują lakiernicy, regularna kosmetyka i konserwacja lakieru to rozwiązanie znacznie lepsze od naprawy nadwozia. Powód? Mimo coraz lepszych urządzeń odpowiadających za dobór lakieru, ciągle bardzo trudno jest odtworzyć barwę tak, aby po lakierowaniu nie było śladów.

efekt przed i po polerowaniu

W przypadku codziennej pielęgnacji samochodu taki sposób lakierowania nie jest żadnym kłopotem. Ale kiedy auto trzeba naprawić, zaczynają się schody. Dobry efekt wymaga doświadczenia i umiejętności ze strony lakiernika.

Studio detailingowe - oferta

Posiadamy bardzo duży zakres usług możliwych do wykonania w zależności od wymagań klienta.

 • Dokładne mycie
 • Całkowite sprzątanie wnętrza samochodu w każdym detalu
 • Pranie tapicerki
 • Usuwanie ciężkich zabrudzeń
 • Impregnacja skór i plastików
 • Dressing opon i plastików
 • Renowacja skór
 • Renowacja lamp
 • Odświeżenie lakieru
 • Renowacja lakieru
 • Zabezpieczanie lakieru
polerowanie

W naszej ofercie posiadamy usługi dzięki którym Państwa samochód będzie wyglądał atrakcyjnie i zadbanie a to bardzo ważne dla nowego potencjalnego klienta. Za samochód przygotowany przez naszą firmę na sprzedaż z pewnością otrzymają Państwo satysfakcjonującą cenę. Dodatkowym atutem jest czas sprzedaży który na pewno się skróci ze względu na bardzo dobry wygląd samochodu.


Auto detailing cennik

KLASA A,B,C

One step
Polerowanie jednoetapowe

Cena 800 - 1000zł

Czas 1-2 dni

Korekta Lakieru
Polerowanie wieloetapowe

Cena od 1700zł

Czas 3-5 dni

Wosk twardy
Trwałość do 6 miesięcy

Cena od 350zł

Ceramika
Powłoka ceramiczna 12 miesięcy

Kisho SI-701 (podstawowa) 700zł

Kisho SI-701 + SI-811 1000zł

Kisho SI-701 + SI-901 1200zł

Powłoka
hydrofobowa na szybę

Kisho G-01 od 100zł

Powłoka
ceramiczna na felg"

Kisho SI-02 200zł (4 felgi)

KLASA D,E,F

One step
Polerowanie jednoetapowe

Cena 1100 - 1700zł

Czas 1-2 dni

Korekta Lakieru
Polerowanie wieloetapowe

Cena od 2200zł

Czas 3-5 dni

Wosk twardy
Trwałość do 6 miesięcy

Cena od 400zł

Ceramika
Powłoka ceramiczna 12 miesięcy

Kisho SI-701 (podstawowa) 900zł

Kisho SI-701 + SI-811 1200zł

Kisho SI-701 + SI-901 1400zł

Powłoka
hydrofobowa na szybę

Kisho G-01 od 100zł

Powłoka
ceramiczna na felgi

Kisho SI-02 200zł (4 felgi)

KLASA SUV

One step
Polerowanie jednoetapowe

Cena od 1500zł

Czas 1-2 dni

Korekta Lakieru
Polerowanie wieloetapowe

Cena 2700 - 4000zł

Czas 3-5 dni

Wosk twardy
Trwałość do 6 miesięcy

Cena od 450zł

Ceramika
Powłoka ceramiczna 12 miesięcy

Kisho SI-701 (podstawowa) 1100zł

Kisho SI-701 + SI-811 1400zł

Kisho SI-701 + SI-901 1600zł

Powłoka
hydrofobowa na szybę

Kisho G-01 od 100zł

Powłoka
ceramiczna na felgi

Kisho SI-02 200zł (4 felgi)

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Kisho

 

 

Przeróbka lamp na BI-LED

Przeróbka lamp na BI-LED
Cena od 100zł
Czas wykonania od 3h
Bi Led przeróbka w salonie autogamma

Przeróbka lamp BI-LED w Auto Gamma

Nawet zwykłe lampy, w starszym modelu auta, mogą prezentować się oryginalnie i nienagannie. Umożliwiają to soczewki BI-LED. W głównej mierze polega to na zamontowaniu, w miejscu oryginalnych odbłyśników i innowacyjnej soczewki BI-LED. Przeróbki dokonasz w naszym serwisie Auto Gamma!

Przeróbka lamp BI-LED – zobacz, dlaczego warto

Zobacz, co zyskasz po przeróbce lamp BI-LED. Nie tylko samochód nabierze nowego, atrakcyjnego wyglądu, ale także jazda po zmroku okaże się bardziej efektywna i bezpieczniejsza. Reflektory ledowe, są znacznie mocniejsze od xenonowych, nie wspominając już o lampach halogenowych. To większa wydajność, oszczędność i bezpieczeństwo, a przy tym atrakcyjniejszy wygląd Twojego samochodu. Dodatkowo nie ma co się martwić o komputer i wyświetlane błędy, możliwość regulacji lampy jest w całości zachowana.

Przeróbka lamp na Bi-Led

Technologia BI-LED dla Twojego bezpieczeństwa i wygody

Jeśli zdecydujesz się na przeróbkę lamp BI-LED widoczność na drodze, nawet w niesprzyjających warunkach, będzie o wiele lepsza. Technologia BI-LED przy wykorzystaniu zaledwie jednego projektora i jednej diody umożliwia zrealizowanie świateł mijania, jak i drogowych, z nieporównywalną jak dotąd jakością.

Tego typu lampy rozświetlają się od razu, a dodatkowe są one przyjazne dla oka, ponieważ białe światło równomiernie się rozkłada. Lampy BI-LED wykazują się też niskim poborem energii, co oznacza, że nie obciążają one akumulatora tak, jak inne lampy. Przeróbka lamp BI-LED to wiele korzyści!

Zapisz się na wizytę w Auto Gamma i zmień swoje lamy na lepsze.

Przeróbka lamp na BI-LED – najważniejsze zalety technologii

Każdy z nas wie jak bardzo ważną częścią naszego pojazdu jest jego dobre oświetlenie. Zapewnia ono bezpieczeństwo na drodze zarówno nam, jak i innym użytkownikom drogi. Wiele firm pracuje nad poprawą i ulepszeniem oświetlenia w naszych samochodach i oferuje coraz to nowe technologie dla naszych pojazdów. Spośród różnorodnej oferty warto zwrócić uwagę na reflektory BI-LED.

Lampa bi-led po przeróbce
Naprawa Lamp led

Czym jest BI-LED?

Najprościej rzecz ujmując to zmiana naszych żarówek z halogenowych, soczewkowych, LED, laserowych czy ksenonowych na energooszczędne BI-LED. Zaletami tej technologii jest długa żywotność lamp, wyraźne jasne naturalne światło, realizacja świateł drogowych i mijania, możliwość zastosowania ich w większości naszych samochodów. Niewątpliwym plusem jest wymiany na żarówki BI-LED jest również mniejszy pobór prądu, a co za tym idzie niższe zużycie paliwa i prądu z akumulatora, co na pewno wydłuży jego żywotność.

Gdzie po reflektory BI-LED?

Reflektory BI-LED możemy kupić w sklepach motoryzacyjnych, tam na pewno doradzą nam najlepszy produkt. Mamy również wtedy gwarancję na produkt. Natomiast najbezpieczniej wymianę żarówek zlecić specjalistom zajmujących się na co dzień tą profesją. Mamy wówczas gwarancję, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i zgodnie z procedurami i normą ECE R48. Dlatego też pamiętajmy, aby żarówki miały odpowiednie homologacje i atesty.  Ważne bowiem jest odpowiednie ustawienia kąta widoczności i natężenia światła, a także test kompatybilności elektromagnetycznej z naszym pojazdem. Tylko wtedy będziemy mogli się długo cieszyć nowym zakupem i bezpieczeństwem na drodze. Warto dodać, że tę technologię można zastosować w samochodach osobowych, dostawczych, jak i również ciężarowych. Tak więc każdy użytkownik drogi może skorzystać z takiego rozwiązania technologicznego. 

Detailing wnętrza samochodu

Detailing wnętrza samochodu
Cena od 99 zł
Czas wykonania od 1h
Szkolenia

Czyszczenie wnętrza auta Kraków

Samodzielne sprzątanie auta nie należy do zadań przyjemnych i prostych. Nie zawsze też posiadacze samochodów, kierowcy mają czas, aby precyzyjnie posprzątać w samochodzie. Auto Gamma oferuje Państwo bardzo precyzyjne, dokładne, wręcz drobiazgowe usuwanie wszelkich zanieczyszczeń z wnętrza auta. Mogą Państwo skorzystać z jednego z trzech pakietów detailingu auta: podstawowy, super i premium. Auto Gamma to profesjonalne miejsce, które zajmie się Państwa samochodem. Auto detailing w naszym salonie spełnia najwyższe wymogi jakościowe.

W ofercie do wyboru pakiety:

Pakiet Premium od 450 zł. Zawiera zestaw najważniejszych czynności, które wykonujemy we wnętrzu auta:

 • Gruntowne odkurzanie całego samochodu
 • Kompleksowe pranie tapicerki/skóry, podłogi, dywaników, bagażnika oraz boków tapicerowanych
 • Mycie i czyszczenie a następnie konserwacja elementów plastikowych oraz słupków i listew
 • Mycie szyb wewnątrz i zewnątrz
 • Dezynfekcja wnętrza i ozonowanie
 • Czyszczenie podsufitki i daszków przeciw słonecznych oraz schowków

Pakiet Super od 400 zł.

W pakiecie:

 • Gruntowne odkurzanie całego samochodu
 • Pranie tapicerki dywaników oraz podłogi i bagażnika
 • Czyszczenie plastików oraz ich konserwacja
 • Mycie szyb wewnątrz
 • Czyszczenie daszków przeciw słonecznych oraz schowków

Pakiet Podstawowy od 300 zł

W pakiecie:

 • Gruntowne odkurzanie całego samochodu
 • Odświeżenie tapicerki oraz podłogi i bagażnika
 • Mycie szyb wewnątrz
 • Nabłyszczenie elementów plastikowych wnętrza

Oferujemy:

 • Czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej,
 • Czyszczenie podsufitki, boczków, podłogi i bagażnika,
 • Czyszczenie plastików parowo i tradycyjnie,
 • Dezynfekcja,
 • Odkurzanie,
 • Czyszczenie antyalergiczne,
 • Neutralizacje zapachów,
 • Konserwacje uszczelek,
 • Ozonowanie,

Cennik Prania

 • Fotel 50 -70zł
 • Tylna Kanapa 80 -100zł
 • Podłoga 60 - 80zł
 • Bagażnik 50 - 70zł
 • Podsufitka 60 - 90zł
 • Plastiki 40 - 70zł
 • Boczki i drzwi 15 - 30zł

ROZMIAR

PREMIUM

SUPER

PODSTAWOWY

Mini (Smart,City)

450-500zł

400zł

350zł

Średni (Hatchback,Sedan)

500-550zł

450zł

400zł

Duży (Rodzinny,SUV,Kombi)

550-600zł

500zł

450zł

Zajmujemy się profesjonalną renowacją i czyszczeniem tapicerki skórzanej samochodowej

Wykonujemy realizację dla firm jak i dla klientów indywidualnych.

Zakres prac:

 • czyszczenie + impregnacja tapicerki samochodowej,
 • naprawa uszkodzeń typu: rysy, przetarcia, ubytki, pęknięcia, zadrapania,
 • dobranie koloru pod daną tapicerkę,
 • zmiana koloru,
 • renowacja skórzanych kierownic.

Wycena możliwa jest tylko po osobistym obejrzeniu samochodu Wynika to z naszego indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

 

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!