Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Regeneracja reflektorów

Reflektor przed i po regeneracji

Regeneracja reflektorów samochodowych

Regeneracja reflektorów to proces któremu poddaje się wypalone, zniszczone kielichy lamp. Światła zregenerowane świecą z pewnością lepiej niż nowe zamienniki, a w niektórych przypadkach są trwalsze niż oryginalny nowy produkt. Problem zmatowiałych odbłyśników dotyka zarówno starszych jak i nowych samochodów.

Problem wypalonych odbłyśników dotyczy każdej marki samochodu w szczególności jeżeli samochód posiada przebieg powyżej 200 tys. km. Taki pojazd prawdopodobnie posiada już wypalone odbłyśniki nadające się do regeneracji.

Do przeprowadzenia skutecznej i kompleksowej regeneracji lamp czy też regeneracji odbłyśników w reflektorze samochodowym jest ich demontaż, następnie reflektor w większości przypadków jest rozklejany i ostatecznie odbłyśnik jest wykręcany i poddawany regeneracji. Regeneracji odbłyśnika poddaje się praktycznie każdą lampę którą można rozkleić oraz wymontować z niej odblask. Natomiast nie wykonujemy regeneracji zamienników oryginalnych reflektorów. Regeneracje odbłyśnika zaczynamy od osunięcia starej warstwy aluminium, następnie powierzchnie się zabezpiecza, wygładza, a finalnie napylamy próżniowo aluminium odporny na działanie wysokich temperatur.

Regeneracja reflektorów wykonywana  przez naszego pracownika

Regeneracja reflektorów – dlaczego warto?

Czy warto rozważyć regenerację reflektorów w naszym samochodzie? Jeżeli tak, to dlaczego? Czy może jednak zakupić nowy reflektor? Z tymi oraz wieloma innymi pytaniami boryka się spora liczba osób, których reflektory samochodowe nie świecą jak dawniej. Dzięki nam poznacie odpowiedzi na te oraz inne pytania, oraz będziecie wiedzieli, dlaczego warto zregenerować reflektory.

Regeneracja reflektorów bez dodatkowych kosztów?

Dokonując regeneracji lamp zawsze pilnujemy ustawień regulacji. Po przeprowadzeniu wszelkich prac związanych z regeneracją i zamontowaniu ich na aucie, regulujemy ich ustawienie kąta padania światła. Jest to bardzo ważne, ponieważ jeżeli zdecydujemy się na demontaż, to musimy liczyć się z tym, że światła muszą być odpowiednio ustawione, w przeciwnym razie będą oślepiać innych kierowców.

Regeneracja reflektorów tańsza niż wymiana

Innym argumentem przemawiającym za regeneracją reflektorów jest znacznie niższa cena, niż zakup oryginalnej części – pamiętajmy, że w niektórych modelach aut zakup nowego reflektora to koszt nawet kilkunastu tysięcy złotych, za to koszty regeneracji jednego reflektora w naszym serwisie jest nieporównywalnie mniejszy. W ten sposób zyskujemy nie tylko zaoszczędzony czas oraz pieniądze, ale też przede wszystkim bezpieczeństwo nasze, naszych bliskich oraz innych użytkowników drogi.

Regeneracja reflektorów a większa widoczność podczas jazdy

Dzięki poprawie widoczności możemy uniknąć wielu przykrych konsekwencji. Jest to szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, kiedy to zmierzch zapada znacznie szybciej, częściej występują mgły, załamania pogody, intensywne opady deszczu i śniegu. Właśnie dla tego warto rozważyć regenerację reflektorów – dobrze zregenerowane reflektory posłużą nam przez wiele lat.

Napisali o nas!

Jeżdżąc na co dzień ulicami miasta nie jesteśmy w stanie zauważyć spadku skuteczności światła reflektorów. Jednak z pełną mocą uwypukli się ona w trasie pokonywanej nocą. Lecz wtedy będzie już za późno na jakakolwiek reakcję a poruszanie się na światłach mijania które…

Zobacz cały artykuł!

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!