Aktywny wydech

Aktywny wydech

Instalacja aktywnego wydechu - zmień brzmienie swojego samochodu

Dźwięki wydechu samochodowego są bardzo ważną częścią ogólnej tożsamości samochodu. Liczy się nie tylko sprawność silnika, ale także to, jak dynamika auta jest odbierana przez kierowcę, na co dźwięk ma wielki wpływ. Istnieją różne rodzaje brzmień wydechów samochodowych, które można wygenerować przy użyciu różnych metod i materiałów. Jak na to wpływa aktywny wydech?

Poprawia brzmienie swojego auta z aktywnym wydechem

Najczęstszym źródłem brzmienia wydechu samochodowego jest bezpośredni przepływ powietrza, bez żadnego tłumienia lub filtrowania w jakikolwiek sposób. Dźwięk wydechu samochodu jest ważnym czynnikiem, aby samochody były uważane za sportowe. Brzmienie sportowego wydechu można opisać jako głębokie i głośne i można je usłyszeć z daleka. To, co zapewnia aktywny układ wydechowy jest odzwierciedleniem osiągów samochodu. Jest to ważny czynnik, który wpływa na decyzje zakupowe wielu ludzi. Niektóre są cichsze niż inne, inne wydają się bardziej dynamiczne i agresywne. Są też takie, które wytwarzają najgłośniejszy możliwy hałas. Niektórzy ludzie uwielbiają głośny warkot silnika, uważając go za ekscytujący. Jeśli do nich należysz – powinieneś zainteresować się instalacją aktywnego wydechu.
aktywny wydech pod samochodem

DLACZEGO WARTO ZADBAĆ O O BRZMIENIE SWOJEGO SAMOCHODU?

Brzmienie sportowego wydechu samochodowego to dźwięk wolności. To brzmienie, które mówi, że się poruszasz i że Twój samochód robi to, do czego został stworzony. Projekt i konstrukcja tej części z biegiem czasu uległy znaczącym zmianom. Pierwsze samochody nie miały tłumika, ale wkrótce dodano je w celu zmniejszenia hałasu silnika. Samochody stały się istotną częścią naszego życia. Ewoluowały od staromodnych, użytkowych pojazdów do nowoczesnych samochodów, z których korzystamy każdego dnia. Stanowią dzisiaj również uzupełnienie stylu kierowcy, czego bardzo istotnym punktem jest właśnie faktyczne brzmienie auta. Ekscytujące, dynamiczne brzmienie potrafi zwielokrotnić radość z korzystania z maszyny. Dźwięk każdego samochodu do się stuningować montując aktywny wydech.
aktywny wydech parametry

Aktywny wydech a parametry techniczne

Turbosprężarka wytwarza dźwięk podobny do silnika z charakterystycznym świstem i trzaskiem. Pomaga wyróżnić go z tłumu, a także korzystanie wpływa na osiągi pojazdu. Dźwięk sportowego wydechu samochodu jest wynikiem przetłaczanego przez niego powietrza. Oznacza to, że jeśli chcesz poprawić brzmienie swojego auta, musisz kupić aktywny układ wydechowy do swojego pojazdu.  Jak działa aktywny wydech? Podłączone głośniki wydają realistyczny dźwięk. Połączenie z autem za pomocą systemu sprawia, że dźwięk jest dopasowany do aktualnych obrotów, prędkości oraz obciążenia silnika. Zapewnia to brzmienie jak najbardziej zbliżone do silnika benzynowego o dużej pojemności. Istnieją samochody z już fabrycznie zainstalowanym sportowym układem wydechowym. Brzmienie samochodu sportowego to jeden z najbardziej kultowych dźwięków na świecie. To dźwięk, który od dziesięcioleci kojarzony jest z szybkością, mocą i luksusem. Hałas silnika sportowego samochodu jest również ważną częścią jego tożsamości. Sportowy odgłos wydechu można usłyszeć z daleka i przyciąga on uwagę wszystkich. To brzmienie zazwyczaj charakteryzuje się dwoma składowymi: chrapliwym i wysokim dźwiękiem z turbosprężarki oraz głębokim, niskim hukiem z tłoków.

INSTALACJA SYSTEMU

  • Zainstaluj system akustyczny głośników na spodzie samochodu

  • Podłączenie elektronicznej jednostki sterującej THOR do obwodów CAN i ACC

  • Podłączenie elementów systemu

  • Zainstaluj aplikację THOR. System jest gotowy do pracy

Aktywny wydech instalacja

AKTYWNY WYDECH MA SWOJE IMIĘ, A IMIĘ TO
BRZMI - THOR

Twój silnik diesla lub benzynowy nie brzmi jak prawdziwy samochód sportowy? Chcesz usłyszeć ryk 8-cylindrowego silnika? Przedstawiamy rewolucyjny elektroniczny układ wydechowy THOR - wystarczy jeden metalowy super mocny głośnik i aplikacja mobilna, aby Twój pojazd zamienił się w legendarny samochód sportowy. Z każdym nowym dniem staniesz się właścicielem nowego samochodu!

DOSTĘPNE BRZMIENIA WYDECHU

DZIAŁAJ!

Pobierz aplikację THOR w App Store lub Google Play. Teraz masz w swoich rękach ogromną flotę samochodową z dziesiątkami arcydzieł światowego przemysłu motoryzacyjnego. Możesz posłuchać i kupić dowolny układ wydechowy przedstawiony jako ścieżka audio i zintegrować go w swoim samochodzie bezpośrednio ze swojego smartfona.

USTAWIENIA

Możesz wybrać, pobrać, przetestować i zainstalować "nowy dźwięk wydechu" online za pomocą aplikacji Thor App i Bluetooth. Dostosuj głośność, ton biegu jałowego/uderzenia silnika, poziom fluktuacji pracy silnika i liczbę strzałów silnika, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny dźwięk.

SZYBKA ZMIANA

Przełączaj pobrane ścieżki w ruchu, nie odwracając uwagi od drogi. bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego oprócz aplikacji mobilnej dodaliśmy funkcję obsługi układu wydechowego Thor za pomocą standardowych przycisków samochodowych.
aktywny wydech
aktywny wydech instalacja

O SYSTEMIE

THOR reprezentuje jeden lub dwa supermocne głośniki umieszczone w sferoidalnych strukturach wykonanych ze stopu tytanu i stali. System nadaje się do absolutnie każdego nowoczesnego samochodu. Do instalacji systemu THOR potrzebna jest jedynie magistrala CAN silnika samochodu. To właśnie przez magistralę CAN następuje pełna synchronizacja elektronicznego układu wydechowego z pracą silnika. Gwarancja na instalację wynosi dwa lata. Żywotność urządzenia jest nieograniczona. Urządzenie zostało opracowane w Niemczech.

CENA AKTYWNEGO WYDECHU THOR

Zestaw zawierający 1 głośnik THOR - 5999 PLN
cena montażu - 800 PLN
Zestaw zawierający 2 głośnik THOR - 7999 PLN
cena montażu - 1200 PLN

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą


    Rezerwuj termin online!
    menuarrow-down