Adaptacja
 lamp USA

przerobka lamp usa

Adaptacja
lamp USA

Adaptacja lamp Amerykańskich czyli przeróbka lamp USA dokonywana jest w dwóch etapach. Pierwszym jest przeróbka lampy, a drugim instalacji elektrycznej lub samego kodowania. Adaptacja oświetlenia sprowadza się do zmiany koloru w kierunkowskazach. Dokładamy również kierunkowskazy przeciwmgielne oraz rozdzielamy światło kierunkowskazu od stopu jeżeli jest to konieczne. W przypadku stwierdzenia mniejszej ilości pinów we wtyczce, przeprowadzamy na zewnątrz lampy przewód, który zostaje podpięty pod instalację.
Jeśli ilość pinów w wtyczce jest niewystarczająca, wypuszczamy na zewnątrz lampy przewód który należy podpiąć pod instalację elektryczną.

Schematy
adaptacji lamp:

  • kodowanie i montaż przycisku do
światła przeciwmgielnego
  • ewentualna zamiana pionów we wtyczce,
jeżeli zachodzi taka potrzeba
  • podpięcie interfejsu z laptopem w celu
zmiany konfiguracji oświetlenia
przerobka lamp usa na eu

Klasyczna Adaptacja Lamp dla Amerykańskich Samochodów

Zajmujemy się również klasyczną adaptacją lamp w starszych samochodach amerykańskich. W tym przypadku nie można przeprowadzić kodowania z wykorzystaniem komputera. Wszystkich właścicieli samochodów pochodzących z USA zapraszamy do salonu Auto Gamma. U nas można dokonać adaptacji oświetlenia, bez względu na to, czy posiadają Państwo nowszy czy starszy model auta.
auto gamma adaptacja

Przeróbka lamp
przednich z USA

Jedną z podstawowych czynności po sprowadzeniu pojazdu z USA do Polski jest przystosowanie go do panujących w naszym kraju przepisów drogowych. Jednym z nich jest stosowanie w pojeździe asymetrycznych świateł mijania, w przeciwieństwie do stanów. Nasza firma zajmuje się dostosowaniem samochodu do wszelkich norm stosowanych w krajach Europejskich. W krajach Europejskich, w tym w Polsce, wymagane jest, aby wiązka światła padająca z reflektorów była asymetryczna z doświetleniem pobocza, przez co konieczne jest dokonanie jego przeróbki. Dokonując takie modyfikacji należy zamontować europejską soczewkę, lub przerobić przesłonę w oryginalnym reflektorze.

Przeróbka lamp
tylnych z USA

Lampy tylne w wersji USA nie posiadają żółtych kierunkowskazów. Dlatego należy dokonać ich przeróbki, wymieniająć diody LED z czerwonej na kolor zółty. Kolejnym wymogiem rynku Europejskiego jest posiadanie światła przeciwmgielnego z tyłu, należy je zwyczajnie dołożyc. Po przeprowadzeniu tych modyfikacji dopiero będziemy mogli w bezpieczny sposób poruszać się po Europejskich drogach.
adaptacja lamp auto gamma

Adaptacja kierunkowskazów

W pakiecie usługi dostosowania amerykańskich aut na Polskie drogi, zapewniamy również wymianę kierunkowskazów w pojeździe, na zgodne z europejskimi przepisami. Pojazdy ze stanów posiadają przednie migacze zintegrowane ze światłami pozycyjnymi, natomiast w naszym kraju powinny być zamontowane oddzielnie. Również kolor samych kierunkowskazów odstaje od panujących norm i tak wymianie. Pełniąc usługę przeróbki lamp zadbamy o pełne dostosowanie pojazdu do panujących przepisów, dzięki czemu auto bezproblemowo przejdzie wymagane badania techniczne. Ponadto wykonywana przez nas usługa oparta będzie na oryginalnych częściach, spełniających wszystkie europejskie normy.

Adaptacja
 lamp USA

Czas wykonania:
od 1h
Cena:
od 150 PLN/szt.

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą


    Rezerwuj termin online!
    menuarrow-down