Przeróbka lamp na BI-LED

modyfikacja biled

Przeróbka lamp
Bi-LED  w Auto Gamma

Nawet zwykłe lampy, w starszym modelu auta, mogą prezentować się oryginalnie i nienagannie. Umożliwiają to soczewki BI-LED.
W głównej mierze polega to na zamontowaniu, w miejscu oryginalnych odbłyśników i innowacyjnej soczewki BI-LED. Przeróbki dokonasz w naszym serwisie Auto Gamma!

Przeróbka lamp
BI-LED – zobacz, dlaczego warto

Zobacz, co zyskasz po przeróbce lamp BI-LED. Nie tylko samochód nabierze nowego, atrakcyjnego wyglądu, ale także jazda po zmroku okaże się bardziej efektywna i bezpieczniejsza. Reflektory ledowe, są znacznie mocniejsze od xenonowych, nie wspominając już o lampach halogenowych. To większa wydajność, oszczędność i bezpieczeństwo, a przy tym atrakcyjniejszy wygląd Twojego samochodu. Dodatkowo nie ma co się martwić o komputer i wyświetlane błędy, możliwość regulacji lampy jest w całości zachowana.
biled

Technologia BI-LED dla Twojego
bezpieczeństwa i wygody

Jeśli zdecydujesz się na przeróbkę lamp BI-LED widoczność na drodze, nawet w niesprzyjających warunkach, będzie o wiele lepsza. Technologia BI-LED przy wykorzystaniu zaledwie jednego projektora i jednej diody umożliwia zrealizowanie świateł mijania, jak i drogowych, z nieporównywalną jak dotąd jakością. Tego typu lampy rozświetlają się od razu, a dodatkowe są one przyjazne dla oka, ponieważ białe światło równomiernie się rozkłada. Lampy BI-LED wykazują się też niskim poborem energii, co oznacza, że nie obciążają one akumulatora tak, jak inne lampy. Przeróbka lamp BI-LED to wiele korzyści!
biled auto gamma

Przeróbka lamp na BI-LED – najważniejsze zalety technologii

Każdy z nas wie jak bardzo ważną częścią naszego pojazdu jest jego dobre oświetlenie. Zapewnia ono bezpieczeństwo na drodze zarówno nam, jak i innym użytkownikom drogi. Wiele firm pracuje nad poprawą i ulepszeniem oświetlenia w naszych samochodach i oferuje coraz to nowe technologie dla naszych pojazdów. Spośród różnorodnej oferty warto zwrócić uwagę na reflektory BI-LED.

Czym jest BI-LED?

Najprościej rzecz ujmując to zmiana naszych żarówek z halogenowych, soczewkowych, LED, laserowych czy ksenonowych na energooszczędne BI-LED. Zaletami tej technologii jest długa żywotność lamp, wyraźne jasne naturalne światło, realizacja świateł drogowych i mijania, możliwość zastosowania ich w większości naszych samochodów. Niewątpliwym plusem jest wymiany na żarówki BI-LED jest również mniejszy pobór prądu, a co za tym idzie niższe zużycie paliwa i prądu z akumulatora, co na pewno wydłuży jego żywotność.
przeróbka lamp na biled

Gdzie po reflektory – BI-LED ?

Reflektory BI-LED możemy kupić w sklepach motoryzacyjnych, tam na pewno doradzą nam najlepszy produkt. Mamy również wtedy gwarancję na produkt. Natomiast najbezpieczniej wymianę żarówek zlecić specjalistom zajmujących się na co dzień tą profesją. Mamy wówczas gwarancję, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i zgodnie z procedurami i normą ECE R48. Dlatego też pamiętajmy, aby żarówki miały odpowiednie homologacje i atesty. Ważne bowiem jest odpowiednie ustawienia kąta widoczności i natężenia światła, a także test kompatybilności elektromagnetycznej z naszym pojazdem. Tylko wtedy będziemy mogli się długo cieszyć nowym zakupem i bezpieczeństwem na drodze. Warto dodać, że tę technologię można zastosować w samochodach osobowych, dostawczych, jak i również ciężarowych. Tak więc każdy użytkownik drogi może skorzystać z takiego rozwiązania technologicznego.

Przeróbka lamp na BI-LED

Czas wykonania:
od 1h
Cena:
od 150 PLN/szt.

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą


    Rezerwuj termin online!
    menuarrow-down