Naprawa lamp led

naprawa lamp led auto gamma

Naprawa lamp LED w Auto Gamma

Niektórzy myślą, że uszkodzona lampa LED w samochodzie musi wiązać się z wymianą na nową. Nie jest to prawdą. Taką lampę można naprawić i przywrócić jej pierwotną żywotność. W Auto Gamma mogą Państwo dokonać regeneracji zarówno przednich, jak i tylnych lamp LED-owych.

Naprawa reflektorów LED

Korzyści wynikające z regeneracji lamp LED

 • Przede wszystkim oszczędzają Państwo pieniądze, ponieważ wymiana lamp LED nie generuje dużych kosztów.
 • Oszczędzają Państwo czas. Specjaliści w salonie Auto Gamma szybko, sprawnie naprawią uszkodzoną lampę. Posiadamy części zamienne do wszystkich modeli samochodów.
 • Każdy nasz klient otrzymuje gwarancję. Regenerujemy zużyte lampy LED poprzez przywrócenie im pierwotnych parametrów technicznych. Lampa po regeneracji to gwarancja bezpieczeństwa na drodze.
 • W Auto Gamma nie stosujemy tanich zamienników, które nie wpływają korzystnie na żywotność lampy. Wszystkie wymienne elementy pochodzą ze sprawdzonego źródła, od markowych producentów w branży zajmującej się produkcją części do LED-ów.
lampy led kraków

Poznaj proces naprawyod chwili otwarcia lampy przez naszych specjalistów, po dostarczenie już zregenerowanej do Twoich rąk:

 1. kosztorys,
 2. konsultacja z klientem,
 3. akceptacja kosztorysu przez klienta,
 4. naprawa lamp,
 5. ocena stanu technicznego LED-ów,
 1. naprawa innych rozpoznanych uszkodzeń na LED-ach po akceptacji klienta,
 2. polerowanie reflektorów,
 3. wysłanie lamp LED do klienta.
Regeneracja lampy LED obejmuje jej część zewnętrzną i wewnętrzną.

Chcesz wiedzieć więcej na temat regeneracji lamp LED? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy pojawiające się wątpliwości.
lampy LED auto gamma kraków

Naprawa lamp LED – dlaczego warto?

Producenci samochodów tak często stosują w coraz to nowszych autach diody LED, że stało się to ich standardowym wyposażeniem. Zatem można śmiało się domyślić, że właśnie takie oświetlenie jest przyszłością oświetlenia samochodowego. Jednakże czasami może dojść do usterki i lampy przestają działać tak jak kiedyś, co wtedy? Na szczęście istnieje szybki oraz przede wszystkim tani sposób na przywrócenie lamp do stanu pierwotnego.

Dlaczego lampy LED się psują?

Naprawa lamp LED. Obecnie stosowane LEDY pobierają znacznie mniej prądu od reflektorów xenonowych lub halogenowych. Warto zaznaczyć, że nie znajdziemy w nich żarnika, który zużywał się podczas użytkowania. Ich długi czas działania, który średnio wynosi 50.000 godzin. Najczęstszą winą awarii są wszelakie uszkodzenie mechaniczne, lecz są także pewne czynniki odgrywające, także znaczącą rolę takie jak:

 • częstotliwość jazdy,
 • jakość przebytych tras,
 • narażanie na działania ekstremalnych temperatur.
wymiana lamp led

Regeneracja lamp LED

Jeżeli chodzi o regenerację lamp, to proces ich regeneracji nie jest wcale długi a nasz profesjonalny, zakład jest w stanie uporać się z wyzwaniem, czasami nawet w ten dzień. Naprawa zazwyczaj obejmuje wymianę diody, odświeżenie lamp oraz ustalenie przyczyn awarii. Regeneracja LED może często okazać się znacznie tańsza od zastępowania jej w całości. Jest to spowodowane faktem, iż należy to do rozbudowanych części auta oraz w ich skład wchodzi wiele elementów. Dlatego wymiana wszystkich komponentów nie ma sensu, gdyż wystarczy wymienić diodę, aby lampa ponownie sprawowała się świetnie.
Regeneracja lampy LED obejmuje jej część zewnętrzną i wewnętrzną.

Naprawa lamp led

Czas wykonania:
od 1h
Cena:
od 150 PLN/szt.

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą


  Rezerwuj termin online!
  menuarrow-down