Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Polerowanie szyb samochodowych Kraków

Polerowanie szyb samochodowych
Cena od 100zł
Czas wykonania od 1h
Szyba samochodowa smugi rysy Autogamma

Polerowanie szyb Kraków


Codziennie nasze auto narażone jest na zmienne warunki czy to różnorodne nawierzchnie po których się poruszamy, odłamki kamieni, piasek, pyły czy inne luźne zanieczyszczenia drogowe. W skutek tych czynników na szybach samochodowych pojawiają się często rysy.

Porysowana przednia szyba to zagrożenie dla nas samych ponieważ wpływa to na nasz widoczność! Salon Auto Gamma Kraków pomoże Ci to zmienić!

Wiele osób myśli że porysowaną szybę trzeba od razu wymienić a to zazwyczaj wiąże się z dużym kosztem ... Doskonałą alternatywą do wymiany szyb jest właśnie polerowanie szyb. 

Jako eksperci napraw szyb samochodowych potrafimy skutecznie eliminować wszelkie rysy na szybach, pęknięcia oraz inne skazy.

Usługa polerowania znacznie poprawia jakość widzenia, zwiększa komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz polepsza efekt wizualny auta. Zaleta polerowania szyb przednich jest cena, która jest dużo niższa niż w przypadku wymiana całej szyby. 

Nasz zespół specjalizuje się w:

  • Regeneracji szyb samochodowych
  • Usuwaniu rys - polerowanie szyb
  • Naprawie szyb samochodowych
  • Wymianie szyb samochodowych

 

Przednia szyba polerowanie Auto Gamma Kraków

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!