Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Naprawa szyb samochodowych Kraków

Naprawa uszkodzonej szyby

Regeneracja Szyb Samochodowych Kraków

Naprawa szyb samochodowych tylko u profesjonalisty - jako pierwsi w Małopolsce wprowadziliśmy naprawę szyb samochodowych.
Pamiętaj, że profesjonalny serwis, który zajmuje się daną kategorią napraw zrobi to lepiej niż ktoś, kto taką pracą para się tylko od czasu do czasu. Oddaj więc naprawę swoich szyb profesjonalistom, którzy znają się na rzeczy.
Szyby to bardzo ważny element samochodu. Takie zagadnienia jak estetyka, bezpieczeństwo jazdy czy komfort są przecież związane z szybami. Korzystając z naszej usługi oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy.
Żadne rodzaje uszkodzeń nie są nam obce. Staramy się do każdego zadania przyłożyć tak bardzo, jak to możliwe. Sprawia to, że klienci są zadowoleni, a my mamy poczucie dobrze wykonanego obowiązku.
Dzięki temu że dojeżdżamy na miejsce wszystko staje się jeszcze prostsze. Jeśli masz ochotę możesz do nas przyjechać ale nie mamy problemu z tym by prace naprawcze wykonać tam gdzie chcesz.

Ważne jest, aby naprawy szyby dokonywać jak najszybciej po wystąpieniu uszkodzenia. Wypełnia się ono bowiem zanieczyszczeniami, które powodują korozję szkła. Podczas opadów deszczu czy zimą wraz ze śniegiem do pęknięcia dostaje się woda z minerałami i pyłami.

Na rynku jest wiele firm, które wykonują naprawy – wybierz najlepszą
Uważaj jednak na tych którzy nie znają się na rzeczy i jedyne co zrobią to jeszcze bardzie uszkodzą szybę. Poprawianie po nich jest często trudniejsze niż regeneracja od początku. Ważne jest to, aby używać materiałów naprawczych najwyższej klasy. Dlatego jesteśmy pewni, że naprawiona przez nas szyba nie zepsuje się za chwilę i nie ulegnie poważnemu uszkodzeniu.
Zapraszamy więc do korzystania z usług naszej firmy. Na pewno potrafimy poradzić sobie z problemem, który masz. Po naszej naprawie uszkodzona szyba po odprysku kamienia bez wątpienia będzie wyglądała jak nowa.


Naprawy szyby dokonuj jak najszybciej, bowiem zanieczyszczenia, brud dostają się w miejsce uszkodzenia utrudniając późniejszą naprawę i pozostawiając większy ślad.

uszkodzona szyba przed i po naprawie

Postaw na profesjonalistów

Naprawy szyby dokonywać jak najszybciej po wystąpieniu uszkodzenia. Wypełnia się ono bowiem zanieczyszczeniami, które powodują korozję szkła. Podczas opadów deszczu czy zimą wraz ze śniegiem do pęknięcia dostaje się woda z minerałami i pyłami. Na rynku jest wiele firm, które wykonują naprawy – wybierz najlepszą! Uważaj jednak na tych którzy nie znają się na rzeczy i jedyne co zrobią to jeszcze bardziej uszkodzą szybę. Poprawianie po nich jest często trudniejsze niż regeneracja od początku. Ważne jest to, aby używać materiałów naprawczych najwyższej klasy. Dlatego jesteśmy pewni, że naprawiona przez nas szyba nie zepsuje się za chwilę i nie ulegnie poważnemu uszkodzeniu. Zapraszamy więc do korzystania z usług naszej firmy. Na pewno potrafimy poradzić sobie z problemem, który masz, oraz oferujemy krótkie terminy realizacji.

Cennik

Naprawa szyb Samochodowych
Cena netto
samochod osobowy
200 zł
samochod dostawczy
250 zł
samochod ciezarowy/autobus
300 zł

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!