Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera
 

SIEC PARTNERSKA - Dołącz do nas! ↓

Jesteśmy liderami branży oświetlenia samochodowego - Auto Gamma, którzy od lat specjalizują się w naprawach, regeneracji i adaptacji oświetlenia samochodowego. Nasza firma posiada szeroki zakres usług i nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na oferowanie klientom najwyższej jakości usług.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy proponujemy Państwu unikalną ofertę współpracy.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich warsztatów samochodowych, które chciałyby poszerzyć swoją ofertę oraz zdobyć nowych klientów. Współpraca partnerska z siecią Auto Gamma polega na kilku prostych zasadach. Państwo przyjmują klienta na demontaż lamp samochodowych, które następnie zostaną wysłane do najbliższego warsztatu Auto Gamma. Lampy można dostarczyć za pomocą kuriera lub innego środka transportu, które my opłacimy! Za każdy zdemontowany reflektor klienta, Państwo otrzymają wynagrodzenie.

Dzięki dołączeniu do sieci partnerskiej będą mogli Państwo rozszerzyć ofertę usług o regenerację reflektorów bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Jesteśmy pewni, że nasza usługa z pewnością zwróci uwagę klientów, którzy nie są w stanie samodzielnie dokonać naprawy reflektorów w swoim samochodzie. Dzięki naszej pomocy klienci korzystający z usług Państwa warsztatu będą mieli dostęp do profesjonalnej usługi regeneracji reflektorów.

W zamian za dołączenie do naszej sieci partnerskiej, oferujemy Państwu wiele korzyści. Otrzymają Państwo dostęp do naszych materiałów reklamowych, takich jak banery, ulotki oraz logotypy, które pozwolą wyróżnić Państwa warsztat na tle konkurencji. Ponadto, zostaną Państwo dodani do naszej sieci partnerskiej, co pozwoli na zwiększenie zasięgu swojej działalności oraz zdobycie nowych klientów.

Nie bez znaczenia jest również wynagrodzenie pieniężne, które oferujemy naszym partnerom. Za każdy demontowany reflektor klienta, Państwo otrzymają wynagrodzenie. Warto podkreślić, że posiadamy kilka oddziałów w Polsce, dzięki czemu będą Państwo mogli wybrać najbliższy warsztat.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie dla Państwa atrakcyjna i skuteczna. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy więcej szczegółów. Zachęcamy do kontaktu i dołączenia do naszej sieci partnerskiej.

Document

Wybierz najbliższy warsztat/salon:


Dołącz do naszej sieci partnerskiej!

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą


Cześć!

Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się naszą siecią partnerską i chcesz do nas dołączyć! Jesteśmy pewni, że współpraca będzie dla Ciebie korzystna i przyniesie zysk oraz wiele satysfakcji. Poniżej przedstawiamy szczegóły naszej oferty, która na pewno Cię zainteresuje.

Dołączając do sieci partnerskiej Auto Gamma Twój warsztat zostanie umieszczony na naszej mapie punktów partnerskich co zwiększy twoją konkurencyjność na rynku i przyciągnie nowych klientów. Cena za demontaż i termin ustalane są indywidualnie z klientem przez Ciebie. Aby umożliwić Państwu jeszcze większe korzyści i motywację do podjęcia współpracy, chcielibyśmy podkreślić, że za każdy dostarczony komplet lamp od Państwa, dodatkowo zapłacimy 100 złotych. Oferujemy również bezpłatnego kuriera, który odbierze lampy od Ciebie z warsztatu i dostarczy do nas. Oczywiście, zawsze możesz bezpośrednio dostarczyć reflektory do naszego najbliższego oddziału franczyzowego - Oddziały Auto Gamma.

Jeśli Twoi klienci będą zainteresowani naszymi usługami, mogą skontaktować się bezpośrednio z wybranym przez siebie oddziałem franczyzowym. Wszelkie zapytania i wątpliwości będą mogli omówić bezpośrednio z naszymi specjalistami.

Wszystkie nasze usługi i ich cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej - xenon24.eu

Jeśli jesteś zainteresowany/na dołączeniem do sieci partnerskiej zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania bądź wątpliwości. Chętnie rozpoczniemy z Tobą współpracę od razu po uzyskaniu zgody na umieszczenie Twojej firmy na mapie warsztatów partnerskich.

Korzyści:

  • + Zarobek na demontażu lamp
  • + Dodatkowe 100zł za komplet od Auto Gamma
  • + Zamieszczenie na mapie naszych salonów partnerskich
  • + Zwiększenie zasięgu reklamy Państwa warsztatu

Wypełnij dodatkowe informacje!

 

 

Rezerwuj termin online!