Modyfikacja reflektora mercedes-Benz GL W166

Modyfikacja reflektora mercedes-Benz GL W166

  • Reflektor ten przeszedł u nas kompleksową renowację podczas której wykonano:
  • Regenerację klosza z zabezpieczeniem UV
  • Oczyszczenie wnętrza lampy oraz regeneracja
  • Montaż soczewki Bi-Led  2.5" GRANT
  • Montaż paska DRL

Mercedes-Benz GL to już paroletni model. Pomimo tego, jego reflektory mogą iść z duchem czasu i ciągle wyglądać nowocześnie zachowując pełną sprawność.

Technologia Bi-Led pozwala nam na montaż innowacyjnej technologii w praktycznie każdym reflektorze, zastępując oryginalną żarówkę soczewką Bi-Led. Reflektory Ledowe są znacznie mocniejsze od klasycznych żarówek jak i xenonów, dzięki czemu zachowują swoją sprawność i wydajność na długi czas a przy tym zapewniając atrakcyjniejszy wygląd Twojego samochodu. Soczewka Bi-Led wykazuje się też niskim poborem energii, co oznacza że nie obciąża ona akumulatora tak, jak inne lampy.

System oświetlenia DRL LED 2w1 to nowoczesny system oświetlenia. Światła dzienne podczas jazdy świecą zimną bielą, po włączeniu kierunkowskazu zmieniają barwę na pomarańczową. Po wyłączeniu kierunkowskazu automatycznie przechodzą w białą barwę. Dodatkowo został zamontowany moduł pływającego kierunkowskazu, dzięki czemu reflektor wygląda zdecydowanie nowocześniej.

Każdy samochód wraz z użytkowaniem, prędzej czy później powoduje zużycie kloszy lamp. Ma na to wpływ wiele czynników min. warunki pogodowe, temperatura, promieniowanie UV czy też piasek i kamyczki. Przybrudzone, zmatowiałe reflektory tracą swoje właściwości, zdecydowanie pogarszając wypuszczaną wiązkę światła. Prócz tego, walory estetyczne pozostawiają wiele do życzenia. Taki zżółkły reflektor stanowi duże zagrożenie na drogach.

Istnieją dwa rozwiązania tego problemu- wymiana klosza na nowy lub poddanie go procesowi polerowania lamp. Ten drugi sposób może przywrócić reflektorom pierwotną właściwość oraz jest zwykle zdecydowanie tańszy .

Nasi specjaliści najpierw ściągają z klosza zmatowiałą, zżółkłą warstwę przy użyciu specjalnych środków a następnie nakładają na niego wysokiej klasy środek, który wypełnia wszelkie szczeliny i rysy oraz zapewnia pełną przejrzystość klosza na długi czas.

 

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem modyfikacji reflektorów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie tworząc spersonalizowane projekty. Nasza praca jest naszą pasją, każdy projekt jest wyzwaniem, do którego podchodzimy z otwartą głową i ogromnym zapałem. Lubimy pracować z Klientami, zaprzyjaźniać się, wspólnie tworzyć nowe pomysły. Powyższy projekt powstał zgodnie z wizją klienta. Każdy projekt tworzony jest na indywidualne zamówienie. Zapraszamy Cię do współpracy, a zmienimy wygląd twoich reflektorów również dla Ciebie! Twoje pomysły oraz nasze umiejętności pozwolą Ci wydobyć z reflektorów to, czego byś po nich oczekiwał.

Zobacz produkty użyte w realizacji