Modyfikacja reflektora Mercedes-Benz CLS w219

Modyfikacja reflektora Mercedes-Benz CLS w219

  • Reflektor ten przeszedł u nas kompleksową renowację podczas której wykonano:
  • Regenerację klosza z zabezpieczeniem UV
  • Przeróbkę lamp do standardów europejskich
  • Oczyszczenie wnętrza lampy

Każdy samochód wraz z użytkowaniem, prędzej czy później powoduje zużycie kloszy lamp. Ma na to wpływ wiele czynników min. warunki pogodowe, temperatura, promieniowanie UV czy też piasek i kamyczki. Przybrudzone, zmatowiałe reflektory tracą swoje właściwości, zdecydowanie pogarszając wypuszczaną wiązkę światła. Prócz tego, walory estetyczne pozostawiają wiele do życzenia. Taki zżółkły reflektor stanowi duże zagrożenie na drogach.

Istnieją dwa rozwiązania tego problemu- wymiana klosza na nowy lub poddanie go procesowi polerowania lamp. Ten drugi sposób może przywrócić reflektorom pierwotną właściwość oraz jest zwykle zdecydowanie tańszy. 

Nasi specjaliści najpierw ściągają z klosza zmatowiałą, zżółkłą warstwę przy użyciu specjalnych środków a następnie nakładają na niego wysokiej klasy środek, który wypełnia wszelkie szczeliny i  rysy oraz zapewnia pełną przejrzystość klosza na długi czas. 

 

Jedną z pierwszych czynności, które należy wykonać po sprowadzeniu auta z USA jest jego dostosowanie do przepisów drogowych panujących w Europie. Jednym z nich jest stosowanie asymetrycznych świateł mijania, w przeciwieństwie do stanów. My zajmujemy się dostosowaniem samochodu do wszelakich norm panujących w Polsce jak i Europie.Dokonując takiej modyfikacji należy zamontować europejską soczewkę , lub przerobić przesłonę w oryginalnym reflektorze. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem modyfikacji reflektorów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie tworząc spersonalizowane projekty. Nasza praca jest naszą pasją, każdy projekt jest wyzwaniem, do którego podchodzimy z otwartą głową i ogromnym zapałem. Lubimy pracować z Klientami, zaprzyjaźniać się, wspólnie tworzyć nowe pomysły. Powyższy projekt powstał zgodnie z wizją klienta. Każdy projekt tworzony jest na indywidualne zamówienie. Zapraszamy Cię do współpracy, a zmienimy wygląd twoich reflektorów również dla Ciebie! Twoje pomysły oraz nasze umiejętności pozwolą Ci wydobyć z reflektorów to, czego byś po nich oczekiwał.

Zobacz produkty uzyte w realizacji

menuarrow-down