Modyfikacja reflektora Chevrolet Camaro - Karolina Pilarczyk

Modyfikacja reflektora Chevrolet Camaro - Karolina Pilarczyk

  • Reflektor ten przeszedł u nas kompleksową renowację podczas której wykonano:
  • Regeneracja oraz zabezpieczenie klosza powłoką UV
  • Oczyszczenie wnętrza lampy oraz przygotowanie pod montaż soczewki Bi-Led
  • Montaż soczewki Bi-Led GRANT NANO 2.5"
  • Montaż systemu podświetlania soczewek DEVIL EYES

Chevrolet Camaro to przykład typowego amerykańskiego muscle cara. Auta ze stanów charakteryzuje bardzo ubogi zestaw oświetlenia na zwykłą żarówkę H7.

Technologia Bi-Led pozwala nam na montaż innowacyjnej technologii w praktycznie każdym reflektorze, zastępując oryginalną żarówkę soczewką Bi-Led. Reflektory Ledowe są znacznie mocniejsze od klasycznych żarówek jak i xenonów, dzięki czemu zachowują swoją sprawność i wydajność na długi czas a przy tym zapewniając atrakcyjniejszy wygląd Twojego samochodu. Soczewka Bi-Led wykazuje się też niskim poborem energii, co oznacza że nie obciąża ona akumulatora tak, jak inne lampy.

System podświetlania soczewek DEVIL EYES to uniwersalny zestaw sterowany za pomocą Bluetooth i darmowej aplikacji na smartfona. Jest to innowacyjna technologia która poprzez bezawaryjne diody LED zdecydowanie wyróżni nasz pojazd z tłumu i nada mu wyjątkowy charakter. Jego montaż jest możliwy w większości samochodów popularnych na naszym rynku. 

Każdy samochód wraz z użytkowaniem, prędzej czy później powoduje zużycie kloszy lamp. Ma na to wpływ wiele czynników min. warunki pogodowe, temperatura, promieniowanie UV czy też piasek i kamyczki. Przybrudzone, zmatowiałe reflektory tracą swoje właściwości, zdecydowanie pogarszając wypuszczaną wiązkę światła. Prócz tego, walory estetyczne pozostawiają wiele do życzenia. Taki zżółkły reflektor stanowi duże zagrożenie na drogach.

Istnieją dwa rozwiązania tego problemu- wymiana klosza na nowy lub poddanie go procesowi polerowania lamp. Ten drugi sposób może przywrócić reflektorom pierwotną właściwość oraz jest zwykle zdecydowanie tańszy .

Nasi specjaliści najpierw ściągają z klosza zmatowiałą, zżółkłą warstwę przy użyciu specjalnych środków a następnie nakładają na niego wysokiej klasy środek, który wypełnia wszelkie szczeliny i rysy oraz zapewnia pełną przejrzystość klosza na długi czas.

Prócz samych kloszy wraz z wiekiem wypalają się odbłyśniki lamp. Tracą swoje właściwości, topnieją, ciemnieją i tracą chromowaną powłokę. Warto pamiętać, że to właśnie odbłyśnik w głównej mierze odpowiada za jakość oświetlenia drogi. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest regeneracja całego odbłyśnika. Polega ona na usunięciu starej, zużytej warstwy metalowej a następnie napylenia nowej warstwy metalizującej. Jakość zregenerowanego odbłīśnika jest niejednokrotnie zdecydowanie lepsza od zamienników dostępnych na rynku.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem modyfikacji reflektorów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie tworząc spersonalizowane projekty. Nasza praca jest naszą pasją, każdy projekt jest wyzwaniem, do którego podchodzimy z otwartą głową i ogromnym zapałem. Lubimy pracować z Klientami, zaprzyjaźniać się, wspólnie tworzyć nowe pomysły. Powyższy projekt powstał zgodnie z wizją klienta. Każdy projekt tworzony jest na indywidualne zamówienie. Zapraszamy Cię do współpracy, a zmienimy wygląd twoich reflektorów również dla Ciebie! Twoje pomysły oraz nasze umiejętności pozwolą Ci wydobyć z reflektorów to, czego byś po nich oczekiwał.

Zobacz produkty użyte w realizacji