Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Odbiór z salonu wymarzonego samochodu pozostaje w pamięci na długie lata. Karoseria nowego auta jest lśniąca a wnętrze czyste, świeże i pachnące. Niestety już po kilku miesiącach użytkowania pojazdu ten oszałamiający efekt zaczyna stopniowo zanikać. Oprócz pierwszych zabrudzeń na lakierze  pojawiają się pierwsze ryski i odbarwienia. Dowiedz się co zrobić, aby nowy samochód wyglądał jak najdłużej tak jak po wyjeździe z salonu.

 

Postaw na kosmetykę auta

Warto pamiętać, że przy odpowiedniej konserwacji efekt świeżości naszego samochodu może trwać przez wiele lat po jego zakupie. Większość z nas dąży do zachowania oryginalnego wyglądu samochodu i poprawy estetyki.

Skuteczne okazuje się pokrycie lakieru specjalną powłoką ceramiczną, która poza tym, że istotnie pogłębi kolor lakieru to również nada mu wyjątkowego połysku i gładkości. Przełoży się to też na odporność na wszelkie zabrudzenia, niewielkie zarysowania oraz tak częste obtarcia. Imponujący efekt może się utrzymać nawet przez kilka lat.

Poza tym elementy karoserii samochodu szczególnie narażone na zarysowania i obtarcia warto pokryć specjalną folią zabezpieczającą. Folia zabezpieczająca jest praktycznie niewidoczna i skutecznie zabezpieczy nasze auto przed nieuchronnym procesem starzenia.

Folię zabezpieczającą warto założyć na progi, zderzaki, przednie i tylne lampy, klamki oraz przestrzeń pod klamkami czy listwy progowe. Warto także należycie zadbać o wnętrze samochodu. W tym celu sprawdza się odpowiednie zakonserwowanie tapicerki skórzanej, welurowej czy materiałowej, dywaników, dolnych partii drzwi oraz elementów plastikowych szczególnie w miejscach narażonych na zabrudzenia.

Czy starsze auto może się cieszyć nowością na dłużej?

Niemal każdy samochód bez względu na wiek może wyglądać jak nowy przy odpowiednim zaangażowaniu, pracy i dobrze dobranych preparatach. Na początku należy przeprowadzić dokładne czyszczenie i dekontaminację felg oraz lakieru. Pozwoli to skutecznie pozbyć się zabrudzeń pomimo wieloletniego użytkowania.

Jeśli powłoka lakiernicza jest bardzo zniszczona stosuje się wieloetapowe odświeżanie lakieru oraz usuwa zarówno drobne, jak i głębsze rysy. W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć należy zastosować specjalistyczne powłoki ochronne, począwszy od tradycyjnego wosku a skończywszy na powłokach polimerowych, ceramicznych i hybrydowych. Po takim zabiegu nawet auto w podeszłym wieku będzie wyglądało tak, jakby właśnie wyjechało z salonu.

Chcąc cieszyć się niepowtarzalnym wyglądem zarówno nowego, jak i starszego auta na długie lata  warto oddać swój samochód w ręce profesjonalistów. Dysponują oni odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami, narzędziami oraz odpowiednimi środkami chemicznymi różnej maści, dzięki czemu są w stanie poprawić fabrycznie nowy wygląd auta i zabezpieczyć lakier na długie miesiące, a nawet lata.

Rezerwuj termin online!