Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Właściwa pielęgnacja samochodu ma ogromny wpływ na jego wygląd. Dzięki niej zdecydowanie dłużej prezentuje się on nienagannie i jest wizytówką właściciela. Zabiegi pielęgnacyjne nie powinny więc ograniczać się wyłącznie do regularnego mycia samochodu. Warto także woskować swój pojazd, ponieważ ten zabieg nie tylko sprawi, że będzie pięknie lśnił, ale również zabezpieczy karoserię przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

 

Zalety płynące z woskowania karoserii samochodu

Aplikacja wosku sprawia, że znajdujący się pod lakier pięknie lśni. Taki efekt jest bardzo trudny do uzyskania podczas mycia samochodu, dlatego woskowanie pozwala wydobyć nie tylko blask, ale również sprawia, że kolor karoserii staje się żywszy i bardziej wyrazisty. Zabieg ten sprawdzi się także w przypadku starszych pojazdów, których karoseria nie prezentuje się właściwie. Założenie na nią wosku sprawi, że będzie ona odżywiona i zdecydowanie bardziej atrakcyjna wizualnie. Ma to także ogromny wpływ podczas sprzedaży samochodu, gdyż egzemplarze zadbane cieszą się zdecydowanie większą popularnością. 

Inną zaletą stosowania wosku jest to, że świetnie zabezpiecza on karoserię przed korozją. Jest to bowiem preparat hydrofobowy, co oznacza, że odpycha cząsteczki wody i uniemożliwia im osadzanie się na powierzchni samochodu. Woda, zamiast wnikać w głąb lakieru, ekspresowo spływa po samochodzie. Aby wosk działał ochronnie musi być on naprawdę dobrej jakości. Taka powłoka jest bowiem w stanie wytrzymać w nienaruszonym stanie nawet przez okres kilku miesięcy.

Dodatkowo pomoże ona ochronić samochód przed brudem oraz kurzem. Większość zanieczyszczeń spłynie wraz z deszczem, co zdecydowanie ułatwi mycie samochodu i znacząco skróci ten proces. Wystarczy regularnie spłukiwać auto, aby przez długi czas było czyste i odpowiednio zadbane. Dobrej jakości wosk bez problemu wytrzyma na powierzchni nawet kilka myć.

Jak w prawidłowy sposób woskować samochód?

W procesie woskowania samochodu ogromne znaczenie ma nie tylko jakość preparatu nakładanego na karoserię, ale także sposób, w jaki się to odbywa. Nie znając rynku tego rodzaju środków nabłyszczających może być bardzo trudno wybrać naprawdę dobry wosk. Samodzielne nakładanie go na karoserię również może przysporzyć wielu problemów. Do tego, aby pokrywał on równomiernie całą powierzchnię potrzebne jest spore doświadczenie. W przeciwnym razie możemy sprawić, że pojawią się na niej nieestetyczne smugi lub zacieki.

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest skorzystanie z usług specjalistycznego serwisu specjalizującego się w woskowaniu samochodów. Profesjonaliści, którzy w nim pracują dysponują przede wszystkim najwyższej jakości sprawdzonymi preparatami, które dają oczekiwany efekt. Oddając swój pojazd do takiego punktu, możemy być pewni, że cały zabieg wykonany zostanie właściwie, a efekt nas zachwyci. 

Rezerwuj termin online!