Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Wgniecenia na karoserii samochodu zdarzają się bardzo często i w niektórych przypadkach usunięcie ich przewyższa koszt całego samochodu. Musimy jednak mieć na uwadze, że każde wgniecenie da się usunąć, kiedy zostanie dobrana odpowiednia metoda, a także przede wszystkim oszacowane zostaną możliwości usunięcia danego wgniecenia za pomocą zastosowanego rozwiązania. Tylko tak będziemy mieć pewność, że pozbędziemy się nieestetycznie wyglądającego ubytku i tym samym koszty za usunięcie zostaną prawidłowo oszacowane już na początku. 

 

Od czego zależy koszt usunięcia wgniecenia? 

Koszty usunięcia wgniecenia zależą od wielu czynników i musimy liczyć się z tym, że wyłącznie profesjonalny serwis samochodowy nie tylko od początku dobierze właściwą metodę usuwania, ale także poda nam szacunkowy koszt, więc będziemy wiedzieć, na czym stoimy. Musimy mieć świadomość, że koszt usuwania wgnieceń zależy nie tylko od ich grubości, wielkości, a także rodzaju wgniecenia.

Istotnym czynnikiem jest także miejsce, gdzie dane wgniecenie się znajduje. Te na rantach są najtrudniejsze do usunięcia i najbardziej czasochłonne. Wymagają nie tylko od serwisanta bardzo delikatnej pracy i dużej cierpliwości, ale także dobrania najtrafniejszej metody. Tylko w ten sposób będziemy pewni, że nie nastąpi jeszcze większy ubytek lakieru. Musimy więc być pewni, że korzystamy wyłącznie z profesjonalnego i znającego się na rzeczy serwisu. 

Jak ocenia się stopień trudności wgniecenia na karoserii? 

Stopień trudności ocenia się na podstawie głębokości wgniecenia, miejsca, gdzie znajduje się ubytek, czy rysa, a także przede wszystkim ile danych wgnieceń jest na lakierze. W przypadku gradowych wgnieceń bardzo często zdarza się, że usunięcie wszystkich będzie kosztować nas na tyle dużo, że przewyższy to koszt całego auta.

Ponadto wiele wgnieceń niestety jest na tyle trudnych do usunięcia, że wymaga pracy serwisu, który jest nie tylko profesjonalny, dysponujący wieloma metodami usuwania, ale także przede wszystkim wiedzy serwisanta. Jest to bardzo ważne, bo nie tylko profesjonalne maszyny są tutaj istotne, ale także wiedza, dotycząca dobrania najlepszej metody usuwania wgnieceń, o czym musimy pamiętać. 

Kiedy mamy do usunięcia wgniecenia na karoserii musimy liczyć się z tym, że profesjonalny serwis sprawdzi nie tylko rodzaj wgniecenia, ale także oszacuje czas, jaki będą musieli poświęcić na bezpieczne i skuteczne usunięcie ubytku. Dlatego warto wybrać się tam, gdzie podejście do klienta, pasja, jeśli chodzi o pracę, a także wiedza i doświadczenie pozwoli na błyskawiczne dobranie trafnej metody. Będziemy mogli mieć dzięki temu pewność, że bardzo szybko pozbędziemy się nieestetycznych wgnieceń na karoserii, które skutecznie pogarszają wygląd auta.