Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Każdy z kierowców dobrze wie, jak bardzo bolesne może być zauważenie pierwszego zadrapania czy ubytku na samochodowym lakierze. Co więcej, na większość tego typu defektów nie mamy większego wpływu. Różnorodne obcierki parkingowe, zbyt gwałtowne otwarcie drzwi czy nawet uderzenie kamyczka podczas jazdy, mogą być przyczyną problemów estetycznych powłoki lakierniczej. Okazuje się, że jeśli nie zareagujemy w porę, może nas czekać niezwykle kosztowna wizyta u lakiernika. Tańszym i efektywnym rozwiązaniem, może być lakierowanie SPOT. Czym ono jest?

 

Czym jest lakierowanie SPOT?

Wielu kierowców zbyt długo zwleka z naprawą powłoki lakierniczej. Często jednak rysa nie skłania ich do odwiedzenia warsztatu, a co więcej, podejmują się oni próby naprawy na własną rękę. Wówczas traktują oni lakier nie tylko papierem ściernym i pastami polerskimi, ale także dość nieumiejętnie nakładają na zadrapania i ubytki farbę w sprayu. Być może rzeczywiście zakryje to mankament, jednak nie poprawi walorów estetycznych.

Wszystkie naprawy powłoki lakierniczej, zawsze powinny być wykonywane przez specjalistów, dysponujących odpowiednimi narzędziami, a także wiedzą. Jedną z innowacyjnych metod wypełniania drobnych ubytków lakieru jest lakierowanie SPOT. To nic innego jak metoda, dzięki której nakładany punktowo lakier, pomoże skutecznie usunąć mankamenty w postaci rys i innych uszkodzeń.

Dzięki lakierowaniu SPOT nie musimy pokrywać lakierem od nowa całego samochodu lub nawet poszczególnych jego fragmentów, co sprawia, że koszty wykonania tej usługi mogą być nawet o 60% niższe, od wizyty w tradycyjnym zakładzie lakierniczym. Metoda ta nie ingeruje w ogólną powierzchnię lakieru, co oznacza, że jego nieuszkodzone fragmenty wciąż pozostają całkowicie oryginalne.

Warto również wiedzieć, że lakierowanie SPOT to przede wszystkim oszczędność czasu. Nakładany punktowo nowy lakier, pozwoli skrócić czas naprawy nawet do około 1,5 godziny. Metodą lakierowania SPOT można naprawić i odnowić wszystkie warstwy lakieru, które uległy uszkodzeniu. Lakierowanie SPOT jest szczególnie polecane w przypadku drobniejszych elementów, a także trudnodostępnych rantów.

Główne zalety lakierowania karoserii metodą SPOT

Sama metoda lakierowania SPOT ma wiele zalet. Bez względu największą z nich jest sam koszt tej usługi, przez co kierowcy nie będą musieli obawiać się o wycenę naprawy i zbytnie uszczuplenie domowego budżetu. Co więcej, należy wspomnieć o tym, że skraca się również sam czas lakierowania, co oznacza, że nie musimy unieruchamiać pojazdu na kilka dni. Metoda ta jest również zaawansowana technicznie i innowacyjna, więc na karoserii nie będzie widać żadnej różnicy pomiędzy elementem, na który został nałożony świeży lakier, a resztą karoserii.