Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Przyciemnianie szyb samochodowych Kraków

Przyciemnianie szyb samochodowych
Cena od 499zł
Czas wykonania około 5h

Przyciemnianie szyb w Auto Gamma

Korzyści z przyciemniania szyb samochodowych jest nie tylko podkreśleniem wyglądu Twojego samochodu, lecz także wpływa na komfort jazdy. Ciemne szyby to synonim luksusu, wygody i elegancji. Jak przyciemnić szyby w Twoim samochodzie?

 

Kiedy przydaje się przyciemnianie szyb?

Do czego służy przyciemnianie szyb? Przede wszystkim do tego, aby uchronić kierowcę i pasażerów przed promieniowaniem słonecznym. Chronią przed słońcem, a najbardziej przydają się latem, kiedy pogoda daje we znaki. Jeśli samochód ma przyciemniane szyby, to wolniej się nagrzewa. Dzięki przyciemnianym szybom zmniejszy się więc zużycie klimatyzacji w Twoim samochodzie, a zarazem spalanie paliwa. To rozwiązanie przyda się, szczególnie kiedy przewozisz na tylnym siedzeniu małe dzieci. Ciemna szyba ochroni je przed promieniowaniem UV. To rozwiązanie przyda się również wtedy, kiedy przewozisz ze sobą zwierzęta. Zalety takiego rozwiązania idą w parze nie tylko z korzyściami zdrowotnymi, ale również przyczyniają się do poprawy Twojego bezpieczeństwa. Kiedy poruszasz się pojazdem w nocy, a światła innych samochodów padają na szyby, folia przyciemniająca spełnia swoją funkcję w taki sposób, że nie będziesz oślepiany. Dzieje się to często podczas jazdy autostradami, kiedy samochody wyprzedzają się w jednym kierunku. Dzięki folii przyciemniającej samochód nie kusi też potencjalnego złodzieja, ponieważ nie zobaczy on cennych rzeczy spakowanych czy leżących w samochodzie. Przyciemnianie szyb przydaje się również osobom, które cenią dyskrecję. W takim wypadku ukrywasz swoją obecność w pojeździe. Przyciemniane szyby przydają się również w czasie dalekich podróży pracownikom branży transportowej. Jeśli często musisz spać w swoim samochodzie po wykonywaniu pracy, to spokojny sen jest bardzo ważny. Folia ochroni Cię przed światłem i zapewni odpowiedni komfort.

Folia wzmocni szybę

Wzmocnienie szyb przez folię przyciemniającą sprawia, że szyba podczas wypadku staje się mniej łamliwa i krucha. Potwierdziło to wiele testów zderzeniowych. Zabezpieczasz dodatkowo wnętrze pojazdu, ponieważ odłamki szkła nie wpadną do środka podczas zderzenia.

 

 

Jak przyciemniamy szyby w Auto Gamma?

Nasz zespół dba o to, aby przyciemnianie szyb odbywało się zgodnie z przepisami prawa w Polsce. Według tych przepisów zgodnie z Art. 66 ust. 1 pkt. 5 prawa o ruchu drogowym pojazd musi być tak zbudowany, utrzymany i wyposażony, aby korzystanie z niego zapewniło dostateczne pole widzenia kierowcy. Natomiast polska norma branżowa nr BN-76/3626-07 – określająca wymogi dla samochodów osobowych w zakresie widoczności z miejsca kierowcy podaje, że niedopuszczalne jest ograniczenie pola widzenia kierowcy w obrębie kąta 180 stopni. Twój samochód dzięki nam spełni wszystkie te wymagania dotyczące zachowania dopuszczalnych norm przyciemnienia każdej szyby. Dbamy również o bezinwazyjność naszych metod, dzięki czemu nie tracisz gwarancji. Nie narażamy szyb samochodowych na uszkodzenia, a folię zakładamy ostrożnie, dbając o wszystkie szczegóły. Jeśli tylko będziesz chciał przywrócić swój samochód do stanu przed przyciemnieniem szyb, nie ma żadnego problemu. Oferujemy różne stopnie przyciemnienia w wielu zakresach – 30%, 50%, 80% i 95%. Nasza usługa może być wykonana dla każdej możliwej folii wedle Twojego życzenia.

Rezerwuj termin online!