Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

FIRMA AUTO GAMMA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W SZKOLENIU Z POLEROWANIA PLASTIKOWYCH KLOSZY LAMP

Szkolenie
Temat Polerowanie plastikowych lamp
Cena 1000 zł netto / 1700 zł netto
Długość 1‑dniowe / 2‑dniowe
Uczestnicy 2 - 4 uczestników

Na wstępie chcemy dumnie podkreślić, iż firma AUTO GAMMA to LIDER w Polsce pod względem kompleksowych usług lamp i reflektorów samochodowych. Jesteśmy dumni z tego co osiągnęliśmy od 1993 roku. To zespół najlepszych specjalistów W Polsce, którzy ma na swoim koncie Europejskie sukcesy. Obsługujemy klientów, z całej Polski i Europy. Jesteśmy największą firmą w Polsce zajmującą się wszelkimi czynnościami związanymi z kloszami lamp i reflektorami. AUTO GAMMA to bezpośredni importer części lamp do wszystkich marek i modeli występujących na światowym rynku, a także najlepsza firma do adaptacji i renowacji lamp ze Stanów Zjednoczonych.

Organizujemy szkolenia z zakresu flagowej usługi naszej firmy czyli polerowania plastikowych kloszy lamp, reflektorów. Dedykujemy je wszystkim, którzy chcieliby zdobyć wiedzę oraz podnieść kwalifikacje z zakresu renowacji lamp, a także aspirują do stania się specjalistą w tej dziedzinie. Tak więc szkolenie jest dla osób, które nie miały do czynienia z renowacją oświetlenia zewnętrznego, jak i mające podstawę teoretyczną i praktyczną w tej dziedzinie. Kurs przygotowany jest przez przez zawodowego trenera i wieloletniego pracownika zajmującego się kompleksowym serwisem oświetlenia samochodowego.

Podczas trybu szkoleniowego poznasz różne techniki stosowane do polerowania kloszy oraz zabezpieczania ich przed UV. Następnie to część praktyczna; przechodzimy do szkolenia z renowacji kloszy lamp, którą zawsze należy rozpocząć od zabezpieczenia okolicznych szlifowanych powierzchni. Nasz Instruktor zaprezentuje również w jaki sposób nałożyć warstwę UV chroniącą przed ponownym utlenianiem się kloszy. Przeprowadzi kontrolę jakości wykonanej usługi oraz zaprezentuje polerowanie, które odbywa się w uzasadnionych przypadkach. Finalna część szkolenia polega na renowacji kloszy lamp w wykonaniu kursanta. Wszelkie operacje techniczne prowadzone są pod czujnym okiem prowadzącego, który kontroluje i pomaga w poprawności użytych technik dla procesu renowacji i efektów pracy. W trakcie szkolenia dowiesz się z jakimi ryzykami wiążą się próby naprawy kloszy. Możesz liczyć z naszej strony na mnóstwo przydatnych porad oraz wskazówek. Zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe wykonanie prac, które mają wpływ na jej trwałość, a także na efekty wizualne, które będą się potwierdzać dzięki zadowoleniu klienta. Podczas szkolenia, trener służy pomocą i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Każdy ukończony egzamin będzie kończył się certyfikowanym dyplomem. Nasza kadra dzieli się zdobytą przez lata wiedzą. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdej szkolącej się osoby. Służymy także radą przy każdej wykonywanej czynności. W czasie szkolenia pokażemy Ci jak wygląda praca studia “od kuchni” oraz zdradzimy wiele tricków, których nie znajdziesz w poradnikach na youtubie.

Szkolenie z polerowania reflektorów samochodowych

PROGRAM SZKOLENIA
Renowacja plastikowych kloszy / Lamp samochodowych

 1. Przywitanie się oraz zapoznanie z uczestnikami oraz miejscem pracy szkolenia. Omówienie szkolenia, teoretyczne przedstawienie zagadnień
 2. Przedstawienie części składowych zestawu.
 3. Omówienie budowy lampy.
 4. Określenie możliwości naprawy.
 5. Organizacja pracy na stanowisku.
 6. Pokaz – wykonanie naprawy przez trenera.
 7. Ćwiczenia kursantów.
 8. Stały nadzór kursantów. Przedstawienie ryzyka w trakcie złego wykonywania usługi. Korekty oraz wskazówki trenera.
 9. Posprzątanie stanowiska.
 10. Powtórzenie materiału.
 11. Egzamin.
 12. Rozdanie certyfikatów.

 Pamiętajcie, dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytej pozycji na rynku, pomożemy każdemu, komu zależy na rozwoju zawodowym w tej dziedzinie.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!