Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

FIRMA AUTO GAMMA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W SZKOLENIU Z NAPRAW SZYB SAMOCHODOWYCH

Szkolenie
Temat Naprawa szyb samochodowych
Cena 1800 zł netto / 3000 zł netto
Długość 1‑dniowe / 2‑dniowe
Uczestnicy 2 - 4 uczestników
 • Termin szkolenia : 26 - 27.05.2021
 • Po ukończeniu szkolenia otrzymasz rabat 10% na zestaw do naprawy szyb Link do produktu

Nasze szkolenie kierowane jest do wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoją wiedzę oraz podnieść kwalifikacje zawodowe z zakresu naprawy szyb klejonych. Szkolimy również osoby, które nie miały do tej pory styczności z naprawą uszkodzonych szyb, jak i osoby chętne do dalszego pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie.

Odpryski na szybach czołowych pojazdów zdarzają się bardzo często, zwłaszcza w okresie po zimowym w którym się aktualnie znajdujemy, dlatego też umiejętność naprawy takich uszkodzeń jest teraz wartością, którą szybko można wykorzystać. Kurs prowadzony jest przez profesjonalnych pracowników naszego serwisu AUTO GAMMA. Jako pierwsi w Małopolsce wprowadziliśmy usługę naprawy szyb samochodowych już w 1993r. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu na swobodne poruszanie się w świecie napraw powierzchni szklanych w pojazdach, a także dostarczy potrzebną wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym możliwym poziomie. W czasie szkolenia pokażemy Ci jak wygląda praca studia “od kuchni” oraz zdradzimy wiele tricków, których nie znajdziesz w poradnikach na youtubie.

Ukończenie szkolenia w naszej firmie sprawi, że będziesz mógł podjąć się estetycznych i dokładnych napraw, które spełnią wymagania klientów.

Zarabiaj na naprawie szyb samochodowych - ulotka AutoGamma

Szkolenie z napraw szyb samochodowych

 

W CZĘŚCI TEORETYCZNEJ naszego jednodniowego szkolenia zdobędziesz wiedzę jak rozpoznać uszkodzenia, które kwalifikują się do usunięcia. Zapoznasz się z prawidłową obsługą zestawu naprawczego, zdobędziesz wiedzę na temat budowy szyb oraz rodzajach pęknięć.

W CZĘŚCI PRAKTYCZNEJ poprowadzimy wspólnie wykonanie usługi pod okiem doświadczonego prowadzącego. Strona praktyczna jest podzielona na czas prowadzącego no i oczywiście na czas kursanta. Każda część ma określoną kolejność wykonywania zadań:

 

 • Pokaz: wykonywanie naprawy przez trenera

  1. Prawidłowe przygotowanie powierzchni oraz wytyczenia jego centrum.
  2. Bezpieczne nawiercanie otworu przy użyciu specjalistycznego sprzętu,
  3. Bezpieczne mocowanie mostka, iniektora do wtłaczania żywicy,
  4. Zapoznanie z tajnikami pracy z ciśnieniem i podciśnieniem,
  5. Zapoznanie się z metodą poprawiania wpływania żywicy wypełniającej oraz wykończeniowej,
  6. Nauka właściwego naświetlania odprysku dzięki pomocy lampy UV, która wpływa na trwałość zabiegu usuwania uszczerbku z szyby,
  7. Szlifowanie oraz polerowanie miejsca pęknięcia, które w efekcie końcowym prowadzi do zminimalizowania widoczności naprawy.

   

 • Ćwiczenia kursanta

  • Nadzorowanie pracy kursantów,

  • Przedstawienie ryzyka oraz drobnych uwag podczas złego wykonywania usługi,

  • Ewentualne korekty oraz wskazówki trenera.

   

 • Egzamin i wręczenie certyfikatu

  • Sprzątanie i ponowne przygotowanie stanowiska,

  • Powtórzenie materiału,

  • Egzamin,

  • Rozdanie certyfikatów.

Na każdym etapie tego szkolenia prowadzący służy wiedzą, która wynika z bogatego doświadczenia naszego personelu AUTO GAMMA. Pamiętajcie, jesteśmy dla Was i pomożemy Wam uzyskać potrzebne kwalifikacje zawodowe.

 

Polecamy!

W naszej ofercie sprzedaży posiadamy profesjonalny zestaw do naprawy szyb samochodowych Auto Gamma

Kup Teraz!

Chcesz wiedzieć więcej ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą

Umów się na wizytę!

Rezerwuj termin online!