Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Pojazd zastępczy

Auto Zastępcze

Maserati GranTurismo

Wypożyczenie hulajnogi

Gratis!

Pojazd zastępczy w autogamma

Samochód zastępczy w Auto Gamma

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów uruchomiliśmy dwie usługi które nie tylko usprawnią naprawy dokonywane w naszym serwisie ale także polepszą komfort naszych klientów. Oferujemy wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy!

 

Masz awarię, stłuczkę (naprawa z OC lub AC) lub planowaną naprawę reflektorów swojego samochodu i nie chcesz tracić dni urlopu, nie masz jak dostać się do pracy, szkoły itp. - ta usługa jest dla Ciebie.

Jak mogę skorzystać z pojazdu zastępczego ?

Podczas wizyty w serwisie Auto Gamma, ustalisz z pracownikiem warsztatu dogodny termin naprawy swojego samochodu, wystarczy wspomnieć, że życzysz sobie samochód zastępczy. W momencie zostawiania Twojego samochodu w warsztacie odjedziesz autem zastępczym. Oferowana usługa dotyczy klientów korzystających ze wszystkich usług naszego serwisu.

Pojazd zastępczy

Ponadto jeśli planujesz przyjazd do Krakowa i chcesz aktywnie wykorzystać ten czas gdy Twój samochód będzie w trakcie naprawy to hulajnoga elektryczna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki naszej lokalizacji serwisu możesz uniknąć korków na mieście i wykorzystać mobilność hulajnogi aby zwiedzić centrum miasta.

Rezerwuj termin online!