Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

FIRMA AUTO GAMMA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W SZKOLENIU Z WYMIANY SZYB SAMOCHODOWYCH

Szkolenie
Temat Wymiana szyb samochodowych
Cena 3000 zł netto / 3700 zł netto
Długość 2‑dniowe / 3‑dniowe
Uczestnicy 2 - 4 uczestników
 • Termin szkolenia : 28 - 30.05.2021
 • Łącząc szkolenia - naprawa szyb oraz wymiana szyb otrzymasz rabat 10% !

Nasze szkolenie kierujemy wszystkim zainteresowanym, którzy chcieliby nabyć lub pogłębić wiedzę, podnosząc w ten sposób kwalifikacje zawodowe z zakresu wymiany szyb samochodowych. Szkolimy zarówno osoby, które nie miały do tej pory styczności z wymianą szyb, jak i osoby chętne do dalszego pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie.

Szyby samochodowe są elementami samochodu, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli uszkodzenie szyby jest poważne, a usterka nie polega na lekkim odprysku czy pęknięciu, w takim przypadku konieczna jest wymiana całej szklanej powierzchni. Wymiana oraz naprawa uszkodzonej szyby w okresie po zimowym który trwa, zdarza się stosunkowo często, dlatego też umiejętność wymiany elementów szyb jest teraz wartością, którą szybko można wykorzystać. Kurs prowadzony jest przez profesjonalnych pracowników naszego serwisu AUTO GAMMA, którzy przez 365 dni w roku przyjmują zlecenia wymiany szyb. Takie doświadczenie pozwoli Tobie na swobodne poruszanie się w świecie wymiany powierzchni szklanych w pojazdach, a także dostarczy potrzebną wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym możliwym poziomie. W czasie szkolenia pokażemy Ci jak wygląda praca studia “od kuchni” oraz zdradzimy wiele tricków, których nie znajdziesz w poradnikach na youtubie.

Ukończenie szkolenia w naszej firmie sprawi, że będziesz mógł podjąć się wymiany szyb, w dobrowolnym warsztacie w kraju z sprostaniem pełnych wymagań klientów.

Szkolenie z montażu szyb samochodowych

 

W CZĘŚCI TEORETYCZNEJ naszego jednodniowego szkolenia zdobędziesz wiedzę jak rozpoznać uszkodzenia, które kwalifikują się do wymiany szyby. Zapoznasz się z prawidłową obsługą zestawu do jej wymiany,, zdobędziesz wiedzę na temat budowy szyb.

W CZĘŚCI PRAKTYCZNEJ poprowadzimy wspólnie wykonanie usługi wymiany pod okiem doświadczonego prowadzącego. Strona praktyczna jest podzielona na czas prowadzącego no i oczywiście na czas kurstanta. Każda część ma określoną kolejność wykonywania zadań:

 

 • Pokaz: wykonywanie procesu wymiany przez trenera

  1. Prawidłowe przygotowanie powierzchni oraz wyznaczenia celu i kolejności działania,
  2. Usunięcie uszczelek, klipsów, wycieraczek, elementów tapicerki oraz pozostałych części zgodnie z instrukcją producenta auta,
  3. Wycinanie szyby specjalistycznym nożem lub tnącym drutem,
  4. Usunięcie uszkodzonej szyby za pomocą profesjonalnych przyssawek,
  5. Wycinanie warstwy starego kleju. dokładne czyszczenie elementów nadwozia przeznaczonego do nałożenia kleju, mycie szyby ze zwróceniem szczególnej uwagi na jej część przyklejoną,
  6. Usuwanie ewentualnej korozji z powierzchni karoserii, dokładne czyszczenie powierzchni korozyjnej. Zastosowanie specjalistycznego preparatu przygotowującego karoserię do montażu szyby,
  7. Dobór odpowiedniego rodzaju kleju, przygotowanie końcówki aplikatora oraz profesjonalne naniesienie kleju.
  8. Dopasowanie nowej szyby po nałożeniu kleju przy użyciu przyssawek, ewentualna korekta położenia szyby, zabezpieczając odpowiednią pozycję specjalnymi taśmami aż do momentu wyschnięcia kleju.

   

 • Ćwiczenia egzaminacyjne kursanta

  • Nadzorowanie pracy kursantów,

  • Przedstawienie ryzyka oraz drobnych uwag podczas złego wykonywania usługi,

  • Ewentualne korekty oraz wskazówki trenera.

   

 • Egzamin i wręczenie certyfikatu

  • Sprzątanie i ponowne przygotowanie stanowiska,

  • Powtórzenie materiału,

  • Egzamin,

  • Rozdanie certyfikatów.

 

Na każdym etapie tego szkolenia Prowadzący służy wiedzą, która wynika z bogatego doświadczenia naszego studia detailingowego AUTO GAMMA. Pamiętajcie, jesteśmy dla Was i pomożemy Wam uzyskać potrzebne kwalifikacje zawodowe.

 

Zapisz się na szkolenie już dziś!
☎ Zapisz się telefonicznie
✉ Zapisz się mailowo