Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

FIRMA AUTO GAMMA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W SZKOLENIU SPAWANIE NAPRAWA PLASTIKU

Szkolenie
Temat Spawanie plastiku
Cena  1900 zł / 2800 zł / 3700 zł netto
Długość 2‑dniowe / 3-dniowe / 4-dniowe
Uczestnicy 2 - 4 uczestników

AUTO GAMMA to kompletny i profesjonalny serwis naprawczy w Krakowie, który zajmuje się także naprawą elementów plastikowych i laminatów. Dysponując profesjonalnym sprzętem i ponad 20 letnim doświadczeniem wyszliśmy z inicjatywą prowadzenia szkoleń dla przyszłych fachowców zgodnie z przyjętą sztuką spawania.

Wszystkie elementy można zregenerować, wykonane z PC, PUR, PA,PP, PVC, ABS i inne. O wiele lepiej jest poddać takie elementy regeneracji, niż wymienić na nowe. Przede wszystkim jest to rozwiązanie tańsze. Warto również podkreślić fakt, że nie wszystkie części oryginalne z plastiku są dostępne na rynku. Jesteśmy wobec tego przekonani, iż osoba, która odbędzie szkolenie w zakresie spawania uzyskać potrzebny fach na obecnym rynku pracy. Jakie elementy głównie nadają się do napraw :

 • zderzaki i spojlery,
 • obudowy lusterek,
 • obudowy lamp,
 • osłony silników,


  Także można naprawiać elementy niezwiązane z dziedziną motoryzacji, takie jak: elementy AGD, RTV.

Podczas trybu szkoleniowego poznasz charakterystykę tworzyw sztucznych, wiedzę odnośnie odpowiedniego dobierania temperatury spawania dla danego tworzywa, rodzaje, możliwości poszczególnych napraw oraz właściwą organizację miejsca pracy. W części praktycznej rozpoczniemy od przygotowania stanowiska i zabezpieczenia  spawanych powierzchni. Nasz Instruktor zaprezentuje zgodną ze sztuką spawania pracę opalarki i nagrzewnicy.  W dalszej części prowadzący przeprowadzi kontrolę jakości wykonanej usługi oraz zaprezentuje szlifowanie i polerowanie spawu, które odbywa się w uzasadnionych przypadkach. Finalna część szkolenia polega na przeprowadzeniu spawania przez kursanta uszkodzonego elementu. Wszelkie operacje techniczne prowadzone są pod czujnym okiem prowadzącego, który kontroluje i pomaga w poprawności użytych technik dla procesu łączenia części i ich efektów pracy.
W czasie szkolenia pokażemy Ci jak wygląda praca studia “od kuchni” oraz zdradzimy wiele tricków, których nie znajdziesz w poradnikach na youtubie.

W trakcie szkolenia dowiesz się z jakimi ryzykami wiążą się próby napraw elementów. Zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe wykonanie prac, które mają wpływ na jej trwałość, a także na efekty wizualne. Podczas szkolenia, Instruktor służy pomocą i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Każdy ukończony pozytywny egzamin kończy się certyfikowanym dyplomem.
  

 Nasza kadra dzieli się zdobytą przez lata wiedzą. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdej szkolącej się osoby. Służymy także radą przy każdej wykonywanej czynności. W szkoleniu spawania elementów plastikowych stawiamy na czysto praktyczne podejście do zagadnienia. Dedykujemy je:

 • osobom myślącym o przyszłości wykonywania zawodu spawacza elementów plastikowych,
 • osobom doświadczonym, chętnym pogłębić swoją wiedzę w tej dziedzinie,
 • pracownikom warsztatów motoryzacyjnych (naprawczych, blacharskich, lakierniczych),
 • pracownikom punktów naprawczych ogólnego przeznaczenia oraz osobom chcącym otworzyć taki punkt,
 • pracownikom dealerskich serwisów samochodowych.

Szkolenie spawanie plastiku

PROGRAM SZKOLENIA

 1. Przywitanie się oraz zapoznanie z uczestnikami oraz miejscem pracy szkolenia. Omówienie szkolenia, teoretyczne przedstawienie zagadnień,
 2. Przedstawienie części składowych zestawu spawalniczego,
 3. Omówienie charakterystyki tworzyw sztucznych oraz bazy spawalniczej,
 4. Przedstawienie przygotowywania elementu do procesu spawania - tj. szlifowanie,
 5. Określenie możliwości naprawy danego elementu,
 6. Organizacja     pracy na stanowisku,
 7. Pokaz – kompleksowe wykonanie naprawy przez trenera,
 8. Ćwiczenia kursantów na innym elemencie,
 9. Stały nadzór kursantów. Przedstawienie ryzyka w trakcie złego wykonywania usługi. Korekty oraz wskazówki trenera,
 10. Posprzątanie stanowiska,
 11. Powtórzenie     materiału,  
 12. Egzamin,
 13. Rozdanie certyfikatów.

Pamiętajcie, dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytej pozycji na rynku, pomożemy każdemu, komu zależy na rozwoju zawodowym w tej dziedzinie.

Zapisz się na szkolenie już dziś!
☎ Zapisz się telefonicznie
✉ Zapisz się mailowo