Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

FIRMA AUTO GAMMA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W SZKOLENIU Z AUTO DETAILINGU WNĘTRZA AUTA

Szkolenie
Temat Auto Detailing wnętrza
Cena 1000 zł netto
Długość 1‑dniowe
Uczestnicy 2 - 4 uczestników

Prowadzisz myjnię samochodową, warsztat, stację obsługi pojazdów, a może planujesz pracować w Auto Detalingu i chciałbyś zrealizować kurs który przybliżyłby Cię do pracy w profesjonalnym przywróceniu czystości wnętrza samochodu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej! Istotną cechą naszych szkoleń jest indywidualne podejście do osoby szkolonej oraz duży czas zajęć praktycznych.
W AUTO GAMMA zajmujemy się Auto Detailingiem od wielu lat. Specjaliści w naszej firmie przyjmują zlecenia przez cały rok kalendarzowy. Kosmetyka i konserwacja samochodu jest dla wielu użytkowników istotną kwestią. Cieszy również fakt, że świadomość kierowców o potrzebie zabezpieczenia części wewnętrznych jak i zewnętrznych auta nieustannie rośnie. To dzięki niej renomowane warsztaty, które w swojej ofercie posiadają wachlarz pielęgnacji pojazdu nieustannie otrzymują zlecenia od klientów. Zajęcia szkoleniowe prowadzone są na pojazdach. Jeżeli potrzebna Ci jest fachowa pomoc w sprawie doboru wyposażeniu studia Auto Detailingowego, także doradzamy w tym zakresie. W czasie szkolenia pokażemy Ci jak wygląda praca studia “od kuchni” oraz zdradzimy wiele tricków, których nie znajdziesz w poradnikach na youtubie.

Szkolenie auto detailing wnętrza

Auto Detailing jest dziedziną szybko zmieniającą się i rozwijającą. Powstają nowsze technologie, zatwierdzane zostają nowe patenty dla ochrony części samochodowych. Ten trend już kilka lat temu skłonił nas nie tylko do wykonywania tej usługi, ale także do szkolenia w tej dziedzinie. Dzięki nauce praktycznej w AUTO GAMMA każdy kandydat, nawet zupełnie niezwiązany zawodowo, w krótkim czasie będzie mógł zdobyć o Auto Detailingu wiedzę podstawową, jak i uzupełniającą. Szkolenia przez nas prowadzone można refundować z dofinansowań szkoleniowych ze środków Unijnych. To ważny krok zawodowy dla Ciebie i Twojego warsztatu.

Ze względu na spektrum detailingowe w profesjonalnej pielęgnacji samochodu, AUTO GAMMA przygotowała całodniodniowy program szkoleniowy dla kosmetyki elementów wewnętrznych, w którym poznasz tajniki odświeżania, pielęgnacji i konserwacji elementów wewnętrznych w pojeździe. Kierujemy się zasadą “mniej w teorii, więcej w praktyce” (20% teorii / 80% praktyki), dlatego przykładamy uwagę na praktyczne aspekty pracy warsztatowej uzupełniając ją niezbędną wiedzą teoretyczną - szkolenie zakończone jest egzaminem.
Wybierając szkolenie Auto Detailing w naszym serwisie nauczysz się profesjonalnej pielęgnacji detalicznej dla samochodu korzystając z niezbędnych kosmetyków samochodowych. Pokażemy jak odpowiednio je dobierać aby zniwelować trudne zabrudzenia, jak rozpuścić trudne plamy, nadać powłokę ochroną desce rozdzielczej, dokładnie odkurzyć wnętrze pojazdu i zaimpregnować.
Nauczysz się jak prawidłowo prać i odkurzać skutecznie wszystkie elementy wewnętrzne, w jaki sposób czyścić tworzywa sztuczne, a także przedmuchiwać szczeliny i otwory wentylacyjne z zastosowaniem usługi ozonowania. Wszystkie procesy pielęgnacji, nad którymi się skoncentrujemy, na co dzień sukcesywnie realizujemy w naszym serwisie AUTO GAMMA.


Jesteśmy doświadczonymi praktykami zawodu, którzy mają w swoim dorobku zawodowym wiele sukcesów, dlatego dzielimy się naszą wiedzą. Gwarantujemy podczas szkolenia aby nasz trener pozostał do Twojej dyspozycji odpowiadając na potrzebne pytania. Służy także radą i ocenia jakość wykonywanych zadań.
Wybierz szkolenie Auto Detailing Auto Gamma, żeby poznać tajniki pracy detailera i uczyć się od najlepszych w Polsce!
AUTO GAMMĘ tworzą ludzie z pasją, podchodzimy do tego programu w sposób ciekawy rzetelny i przede wszystkim fachowy.
Serdecznie polecamy!

Zapisz się na szkolenie już dziś!
☎ Zapisz się telefonicznie
✉ Zapisz się mailowo