Modyfikacja reflektora BMW serii 5 g30

Reflektory do BMW serii 5 G30 przeszły u nas szereg zabiegów. Lampy zostały rozklejone i wyczyszczone oraz wnętrze lampy zostało pomalowane na kolor czarny. Ringi LED do jazdy dziennej przeszły kompleksową naprawę, natomiast klosze reflektorów zostały wymienione na noweDostępność :
W magazynie

BMW serii 5 g30 - modyfikacja reflektora samochodowego

Reflektor ten przeszedł u nas kompleksową renowację podczas której wykonano:

Regenerację reflektora

Naprawę ringów LED

Oczyszczenie wnętrza lampy oraz malowanie na kolor czarny

Montaż nowych kloszy

 

Marka BMW ma fabryczny problem z ringami LED do jazdy dziennej. Objawia się to między innymi różnicą w jasności pomiędzy lewym a prawym ringiem. Rozwiązaniem tego problemu jest wymiana spalonego światłowodu na nowy oraz wypalonych diod LED.

Każdy samochód wraz z użytkowaniem, prędzej czy później powoduje zużycie kloszy lamp. Ma na to wpływ wiele czynników min. warunki pogodowe, temperatura, promieniowanie UV czy też piasek i kamyczki. Przybrudzone, zmatowiałe reflektory tracą swoje właściwości, zdecydowanie pogarszając wypuszczaną wiązkę światła. Prócz tego, walory estetyczne pozostawiają wiele do życzenia. Taki zżółkły reflektor stanowi duże zagrożenie na drogach.

Istnieją dwa rozwiązania tego problemu- wymiana klosza na nowy lub poddanie go procesowi polerowania lamp. Ten drugi sposób może przywrócić reflektorom pierwotną właściwość oraz jest zwykle zdecydowanie tańszy . 

Nasi specjaliści najpierw ściągają z klosza zmatowiałą, zżółkłą warstwę przy użyciu specjalnych środków a następnie nakładają na niego wysokiej klasy środek, który wypełnia wszelkie szczeliny i  rysy oraz zapewnia pełną przejrzystość klosza na długi czas.  Posiadamy również ogromną bazę kloszy oryginalnych jak i zamienników do wielu modeli samochodów. 

Prócz samych kloszy wraz z wiekiem wypalają się odbłyśniki lamp. Tracą swoje właściwości, topnieją, ciemnieją i tracą chromowaną powłokę. Warto pamiętać, że to właśnie odbłyśnik w głównej mierze odpowiada za jakość oświetlenia drogi. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest regeneracja całego odbłyśnika. Polega ona na usunięciu starej, zużytej warstwy metalowej a następnie napylenia nowej warstwy metalizującej. Jakość zregenerowanego odbłīśnika jest niejednokrotnie zdecydowanie lepsza od zamienników dostępnych na rynku. 

 

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem modyfikacji reflektorów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie tworząc spersonalizowane projekty. Nasza praca jest naszą pasją, każdy projekt jest wyzwaniem, do którego podchodzimy z otwartą głową i ogromnym zapałem. Lubimy pracować z Klientami, zaprzyjaźniać się, wspólnie tworzyć nowe pomysły. Powyższy projekt powstał zgodnie z wizją klienta. Każdy projekt tworzony jest na indywidualne zamówienie. Zapraszamy Cię do współpracy, a zmienimy wygląd twoich reflektorów również dla Ciebie! Twoje pomysły oraz nasze umiejętności pozwolą Ci wydobyć z reflektorów to, czego byś po nich oczekiwał.

 
Powered by Phoca Cart