Modyfikacja reflektora Toyota Mr2

Reflektory do Toyota Mr2 przeszły u nas szereg zabiegów. Lampy przeszły kompleksową regenerację, zostały rozklejone i wyczyszczone. Wnętrze lampy zostało pomalowane na kolor czarny. Klosze reflektorów zostały spolerowane i zabezpieczone powłoką UV. Odbłyśniki zostały w pełni zregenerowane. Reflektory zmodyfikowaliśmy z zastosowaniem projektorów Bi-LED GRANT NANO 2.5”.

Dostępność :
W magazynie

Toyota Mr2-modyfikacja reflektora samochodowego

Reflektor ten przeszedł u nas kompleksową renowację podczas której wykonano:

Regenerację klosza z zabezpieczeniem UV

Oczyszczenie wnętrza lampy oraz malowanie na czarno

Montaż soczewki Bi-LED GRANT NANO 2.5"

Regenerację odbłyśników

 

Toyota Mr2 to już paroletni roadster ze stajni Toyoty. Mimo to jego reflektory ciągle mogą wyglądać świeżo i nowocześnie. 

Technologia Bi-Led pozwala nam na montaż innowacyjnej technologii w praktycznie każdym reflektorze, zastępując oryginalną żarówkę soczewką Bi-Led. Reflektory Ledowe są znacznie mocniejsze od klasycznych żarówek jak i xenonów, dzięki czemu zachowują swoją sprawność i wydajność na długi czas a przy tym zapewniając atrakcyjniejszy wygląd Twojego samochodu. Soczewka Bi-Led wykazuje się też niskim poborem energii, co oznacza że nie obciąża ona akumulatora tak, jak inne lampy.

Każdy samochód wraz z użytkowaniem, prędzej czy później powoduje zużycie kloszy lamp. Ma na to wpływ wiele czynników min. warunki pogodowe, temperatura, promieniowanie UV czy też piasek i kamyczki. Przybrudzone, zmatowiałe reflektory tracą swoje właściwości, zdecydowanie pogarszając wypuszczaną wiązkę światła. Prócz tego, walory estetyczne pozostawiają wiele do życzenia. Taki zżółkły reflektor stanowi duże zagrożenie na drogach.

Istnieją dwa rozwiązania tego problemu- wymiana klosza na nowy lub poddanie go procesowi polerowania lamp. Ten drugi sposób może przywrócić reflektorom pierwotną właściwość oraz jest zwykle zdecydowanie tańszy .

Nasi specjaliści najpierw ściągają z klosza zmatowiałą, zżółkłą warstwę przy użyciu specjalnych środków a następnie nakładają na niego wysokiej klasy środek, który wypełnia wszelkie szczeliny i rysy oraz zapewnia pełną przejrzystość klosza na długi czas.

Prócz samych kloszy wraz z wiekiem wypalają się odbłyśniki lamp. Tracą swoje właściwości, topnieją, ciemnieją i tracą chromowaną powłokę. Warto pamiętać, że to właśnie odbłyśnik w głównej mierze odpowiada za jakość oświetlenia drogi. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest regeneracja całego odbłyśnika. Polega ona na usunięciu starej, zużytej warstwy metalowej a następnie napylenia nowej warstwy metalizującej. Jakość zregenerowanego odbłīśnika jest niejednokrotnie zdecydowanie lepsza od zamienników dostępnych na rynku.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem modyfikacji reflektorów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie tworząc spersonalizowane projekty. Nasza praca jest naszą pasją, każdy projekt jest wyzwaniem, do którego podchodzimy z otwartą głową i ogromnym zapałem. Lubimy pracować z Klientami, zaprzyjaźniać się, wspólnie tworzyć nowe pomysły. Powyższy projekt powstał zgodnie z wizją klienta. Każdy projekt tworzony jest na indywidualne zamówienie. Zapraszamy Cię do współpracy, a zmienimy wygląd twoich reflektorów również dla Ciebie! Twoje pomysły oraz nasze umiejętności pozwolą Ci wydobyć z reflektorów to, czego byś po nich oczekiwał.

 

 
Powered by Phoca Cart