Darmowy kurier

Regeneracja reflektorów bez wychodzenia z domu! Zdemontuj i spakuj lampę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!

Zamów kuriera

Każdy właściciel samochodu chce, aby jego pojazd wyglądał doskonale. Niestety w czasie eksploatacji auta nie da się uniknąć zarysowań lakieru i innych jego uszkodzeń. Aby ochronić nadwozie pojazdu i inne jego elementy, warto zdecydować się na oklejenie samochodu folią bezbarwną o mikroskopijnej grubości. Co ważne, możliwe jest oklejenie folią bezbarwną zarówno nadwozia pojazdu, jak i innych jego elementów, takich jak reflektory. Profesjonalnie dobrana i odpowiednio naklejona folia skutecznie ochroni całe nadwozie pojazdu przed zarysowaniami i niewielkimi uszkodzeniami.

 

Folia bezbarwna czy powłoka ceramiczna? Co wybrać?

Alternatywnym sposobem ochrony lakieru jest pokrycie go powłoką ceramiczną, która w jakimś stopniu także zabezpiecza lakier przed przypadkowymi zarysowaniami. Powłoką ceramiczną nie da się jednak pokryć żadnych innych elementów niż lakierowane nadwozie pojazdu.

Reflektory, które przecież także mogą ulegać zarysowaniom, czy plastikowe elementy nadwozia pojazdu pozostaną niechronione. Z tego między innymi powodu folia bezbarwna to o wiele lepsze rozwiązanie. Co istotne, chroni ona nadwozie pojazdu nie tylko przed niewielkimi uszkodzeniami czy zarysowaniami. Nadwozie oklejone folią bezbarwną chronione jest także przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Promienie słoneczne, kwaśne deszcze, śnieg i grad. To wszystko może spowodować pogorszenie wyglądu lakieru i innych elementów nadwozia. Oklejone folią bezbarwną będzie chronione także przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Nadwozie pojazdu nawet po wielu latach jego użytkowania będzie wyglądać świetnie, co – w przypadku odsprzedaży samochodu – przełoży się na jego lepszą cenę.

Warto oddać samochód do profesjonalnego serwisu

Teoretycznie oklejenie samochodu folią bezbarwną jest pracą, która można wykonać we własnym zakresie. W praktyce jednak jest inaczej. Osoba, która nie ma doświadczenia w oklejaniu samochodów, nie wykona oklejenia poprawnie. Warto więc zlecać tę pracę profesjonalistom. 

Usługa oklejenia samochodu folią bezbarwną nie wiąże się z dużymi kosztami. Zlecając ją fachowcom, można mieć pewność, że do danego samochodu wybrana zostanie najodpowiedniejsza folia, samo oklejenie zaś będzie wykonane wzorowo. Folia na samochodzie będzie po prostu niewidoczna i nawet po miesiącach użytkowania auta nie będzie się odklejać ani marszczyć.

Z samochodu oklejonego folią bezbarwną można normalnie korzystać

Wiele osób zastanawia się, czy o oklejone folia bezbarwna nadwozie pojazdu trzeba jakoś specjalnie dbać. Nie ma takiej konieczności. Z samochodu można normalnie korzystać. Folia jest odporna na wysokie i niskie temperatury, można więc auto pozostawiać zarówno na mrozie, jak i w palącym słońcu. Nic złego z folią się nie stanie. Oczywiście nadwozie oklejone folią bezbarwną można też normalnie myć.

Dopuszczalne jest ręczne mycie pojazdu, jak i mycie w automatycznych myjniach samochodowych. Nawet częste korzystanie z myjni samochodowych nie spowoduje odklejania się czy rozdzierania folii.

Rezerwuj termin online!